Події

“Завжди є щось, що дає тобі промінь сонця. Для мене це — вагітність!”. Відверте інтерв’ю співачки Marietta

Українська співачка Marietta з чоловіком Олександром чекають на поповнення. Нагадаємо, у 2021 року артистка шокувала зізнанням у тому, що втратила ненароджену дитину. А під час перших місяців повномасштабної війни в Україні Marietta дізналася, що знову при надії!

MARIETTAРозкажіть, як ви пережили втрату першої дитини?

 • Втрата першої дитини була дуже складною. Для нас з чоловіком це була запланована дитина, і ми зовсім не були до цього готові! Нам ніхто ніколи не говорив, що є неправильні хромосоми у плода, і через це він не розвивається. З самого початку лікарі бачили, що є проблеми із серцебиттям, але казали, що таке може бути. І згодом можна, завдяки певному протоколу лікування, все виправити. Але на жаль… Це був сильний удар для нас. Тоді я знайшла велику підтримку у своєму чоловікові, сім’ї, наші друзі сильно відволікали нас. Ми змогли це пережити, адже лікарі заспокоїли, сказали, що в цьому немає проблеми. Ми перевірили наші з чоловіком хромосомні аномалії, і підтвердилось, що все в нормі. А в майбутньому наступна вагітність буде успішною. Саме так і сталося. 
 1. Як ви зрозуміли, що знову завагітніли?
 • Це було дуже смішно, тому що до повномасштабного вторгнення Росії в Україну, ми пробували завагітніти, але нічого не виходило. Ми навіть повернулися до нашого лікаря з питаннями, можливо, щось з нами не так, і потрібне лікування. Але нам сказали, що ми дуже багато уваги цьому приділяємо. Порадили   розслабитися та чекати, коли прийде наш час. І коли це сталося через місяць після початку війни, коли ми з моїм чоловіком Сашком підхопили чесотку на гуманітарних складах, це було дуже шоково, але неймовірно позитивно! Проте я переживала.. в той момент, я оброблялася проти пильових кліщів, і думала, що може це якось вплине на малюка. Але, дякувати Богу, все в порядку! І ми вирішили, що напевно, коли стаються дуже складні часи та події в житті, завжди є щось, що дає тобі промінь сонця. Для нас ним стала моя вагітність!
 1. Розкажіть, як проходить ваша вагітність, чи є токсикоз?
 • Вагітність проходить добре, токсикозу в мене взагалі не було. Перший триместр був емоційно складним, причина тому — гормони. А також після першої втрати дитини, я дуже переживала, що щось може бути не так. Будь-які болі, поколювання викликали у мене паніку. Проте з першого нашого УЗД лікар сказав, що все в порядку, і нам не варто переживати. Навпаки, треба налаштовуватися позитивно. Тому після першого скринінгу мені стало легше. Я побачила, що малюк розвивається, і найголовніше для мене було його хороше серцебиття. Зараз я вже на 8 місяці, почуваю себе дуже добре. Єдине, що мене турбує, це спина, бо вже складно носити малюка. Тому я стараюся більше ходити, це гарно впливає на мої м’язи. 

MARIETTA

 1. Часто просите чогось солоденького?
 • Я в принципі дуже велика солодкоїжка, але перший триместр мені взагалі не хотілося солодкого. Це було для мене дуже дивним. Але зараз, на 8 місяці, я себе зупиняю від бажання з’їсти солоденького. Був певний період, коли я не могла відірватися від шоколадок, і це була реальна проблема! Тому зараз намагаюся себе стримувати.
 1. Ви робили гендер-паті, розкажіть, як все пройшло? Як готувалися? 
 • Гендер паті — це дуже класне свято! І я планувала його провести якнайкрутіше! Це   нереальні емоції, коли ти чекаєш, хто ж у тебе народиться. Дуже хотіла зробити маленьке свято для рідних людей, з якими ми провели перші місяці війни. В цей найтяжчий час, який переживає наша країна і всі наші близькі, хотілося зробити для всіх щось хороше, що запам’ятається на довгий час. Тому ми замовили кульки, разом з чоловіком самостійно прикрасили подвір’я нашого дому, замовили торт. Я дуже чекала на подарунки, тому заздалегідь  склала список))) Як все це відбувалося, можно побачити на моїй сторінці в інстаграм
 1. На кого ж очікуєте? Вже обрали ім‘я для дитини?
 • Ми очікуємо на хлопчика — на нашого українського козака! І хочемо назвати його Давід, тому що мені дуже подобається значення цього ім’я. В майбутньому сильний, успішний чоловік, який вкладається у стосунки зі своєю родиною, активно розвивається у кар’єрі і має хороші позитивні думки. Давід в перекладі зі староєврейської — улюбленець. Ми дуже чекаємо на цю дитину! 
 1. Чи вірите ви у прикмети, що не можна заздалегідь купляти речі до появи малюка?
 • У мене на цю тему є дуже великий пост, який я писала у своїх соцмережах. Я в принципі не вірю в жодні «забобони», тому що ці «забобони» складалися через те, що люди сприймали певні події, не знаючи їхнього значення. Вважаю, що люди самі себе накручують. Це все психосоматика, тому потрібно вірити у найкраще, і не вірити у прикмети. Я не розумію, як можна не купляти речі до появи малюка. Коли він з’явиться на світ, а ти в пологовому, а після виписки, ти втомлена та без сил, не взмозі ходити по магазинах.. і що ж тоді робити?)) І плюс наш малюк народиться під Новий Рік. Тож буде складно потрапити у торговий центр. Плюс контакт з масою людей, що зовсім не добре для мами, яка годує новонароджену дитину. 
 1. Як ви переживаєте вагітність під час війни?
 • Це дійсно та подія, яка змушує тебе жити і рухатися вперед. І я дуже радію, що це сталося саме зараз. Я впевнена, на все свій час. І те, що малюк обрав нас батьками в Україні в такий складний для нашої країни час, це не просто так! Українців має бути багато. Я бачу в цьому сьогодні свою місію, як жінки, яка розуміє, що гинуть наші чоловіки, гине «цвіт нації». Тому наш обов’язок народжувати, наші діти — це майбутнє України! 
 1. Хто вам найбільше допомагає зараз?
 • Найбільше мені допомагають мій чоловік Олександр і моя мама. Також батьки Саші і його сестра. Ми тримаємося один одного. Я завжди знаю, що можу отримати підтримку, якщо вона мені потрібна. 

MARIETTA

 1. Чи надихає вагітність вас у творчості?
 • Вагітність надихнула мене на створення пісні та кліпу «Україна — моя земля», яку я нещодавно презентувала. Вона була створена з любов’ю до моєї країни. Я вірю, що мій малюк буде справжнім патріотом України, як вся наша родина.  Зараз я працюю над новою музичною роботою, дуже важкою піснею. Це воєнна лірика. Вона мені складно дається, тут потрібно дуже правильно передати свої почуття.
 1. Дайте поради майбутнім батькам.
 • Перша порада — не боятися. Вагітність, це дійсно складно емоційно. Коли це перші пологи, ти не знаєш чого очікувати. Але я стараюся отримувати підтримку від своїх рідних та друзів. 
 • Друга порада — не нехтувати та не економити на здоров’ї. Період вагітності повинен проходити у найкращих умовах для жінки. Я знаю багато дівчат, які чекають на появу малюків у зоні бойових дій…так не повинно бути, треба знаходити вихід та зробити все можливе, щоб переїхати у більш безпечне місце. Це неймовірний стрес!
 • Третя порада — готуватися до пологів завчасно, заздалегідь. Навіть, якщо вам здається, що ви тільки на третьому місяці, і вам ще дуже рано про це думати. Це не так! Час летить дуже швидко, і ви не встигнете кліпнути очима, як прийдуть пологи!
 • Обов’язково слухайте лікарів — моя четверта порада! Важливо знайти «свого» лікаря, професіонала. Я дуже рада, що такого лікаря ми знайшли! Він з нами на постійному зв’язку. 
 • І авжеж, я за те, щоб батьками ставали люди, які дійсно хочуть дітей. Які будуть вкладати в дитину всіх себе, свої сили та можливості. Дитина, яка буде виховуватись в любові.

Нагадаємо, що на професійній сцені Marietta від самого дитинства. За її спиною — численні фестивалі та талант-шоу. У 2015 році трек співачки “Heartbeat” увійшов до десятки фіналістів міжнародного конкурсу “Unsigned” у США, нагородою в якому стало промотування однойменного альбому в 60 країнах світу.