Події

Активний спосіб життя з Anita Active: історії успіху та мотивація

Це правда, що кожен новий день життя може принести безліч приводів для радості, але тільки якщо ви здорові. Фізично активні люди зі здоровим тілом живуть приблизно на сім років довше за тих, хто не займається спортом і страждає на ожиріння. Активне життя допомагає відстрочити чи запобігти хронічним захворюванням. Так що активні дорослі з віком довше зберігають якість життя та незалежність.

Anita Active

Американська кардіологічна асоціація рекомендує займатися аеробною діяльністю середньої інтенсивності щонайменше 150 хвилин на тиждень. Ви можете досягти цього всього за 30 хвилин на день, 5 днів на тиждень. І кожна хвилина помірної та активної діяльності має значення для досягнення вашої мети.

Історії успіху з Anita Active

Спортивну білизну від ТМ Anita віддають перевагу впевненим у собі жінкам, які знають, що від одягу багато в чому залежить успіх спортивних тренувань та активного відпочинку.

Ось тільки деякі з відгуків успішних тренувань дівчат з лінійкою Anita Active, які займаються різними видами спорту.

Валентина: Спортивна модель білизни Anita 5527 — мій фаворит! Бігаю, катаюсь на борді, велосипеді. Спортивний комплект 5527+1627 дарує почуття захищеності та впевненості».

Галина: Ідеальний бюстгальтер для активних вправ. На відміну від інших марок – ці бюстгальтери не роблять груди плоскими, а підкреслюють форму».

Женя: «Стригаю до стелі, а знаєте чому? Все тому, що отримала посилку з моїм спортивним топом, який дозволяє це робити!))) Я «щаслива» власниця грудей розміру 5+ вже втратила віру, що з таким розміром можна підстрибувати без болючих відчуттів. У жодному іншому бюстгальтері немає такої підтримки!! Це правда!!! А у Anita максимальний ступінь підтримки і це моє кохання на віки!»

Так що сміливо приєднуйтесь до тих, хто вже оцінив принади занять спортом та просто активного життя з якісним спортивним одягом Anita Active. А якщо вам все ще потрібна мотивація, то ось кілька порад, як її утримати:

 • Знайдіть відповідний вид спорту. Йога замість бігу, баскетбол замість статичних тренувань – для кожного знайдеться спортивна чи фітнес-програма.
 • Визначте свої цілі.
 • Можна навіть скласти план — всі методи хороші, щоб почати піклуватися про себе.
 • Встановіть звички та приємні ритуали під час занять.
 • Отримайте підтримку від одного.
 • Документуйте свій прогрес.
 • Поговоріть з тренерами та фахівцями.
 • Використовуйте мотиваційний допінг: улюблена музика, що мотивують фрази, що завгодно, що вас окрилює. Хваліть себе зрештою!
 • Подолайте перешкоди по дорозі: погана погода, настрій, немає часу.
 • Найпоширенішою перешкодою є відсутність спортивного одягу. Старі діряві спортивні штани — для початку це може бути і нормально, але в довгостроковій перспективі це позначиться на вашій мотивації. Тому ми рекомендуємо інвестувати в якісну спортивну білизну та одяг.

Отже, чи має значення, що ви носите в спортзалі?

Що ж, дослідження кажуть, що це так, виявляючи пряму кореляцію між тим, що ми носимо і тим, як ми займаємося спортом, а також рівнем нашої мотивації та навіть ймовірністю травм.

 • Це може запобігти травмам

Носіння відповідного одягу має вирішальне значення, якщо ви затятий спортсмен. Яким би видом діяльності ви не займалися, вам слід вибирати одяг для цього конкретного виду спорту, що забезпечує достатній захист від ударів, напруги чи перегріву.

 • Ви не почуватиметеся обмеженими

Легкі матеріали та добре продуманий одяг для активного відпочинку повинні відчуватися як друга шкіра, гарантуючи, що ви не відчуватимете себе скуто під час тренування. Заняття в повному комфорті дозволять вам сконцентруватися виключно на поставленому завданні та тренуватися в міру своїх можливостей.

 • Регулює та контролює температуру тіла

Інтенсивне тренування у спортзалі змусить вас бути вдячними за те, що ви не одягли старий бавовняний топ, оскільки бавовна легко вбирає піт і утримує вологу, залишаючи відчуття вогкості та тяжкості. Вам слід вибирати легкі, що дихають та вбирають піт тканини, які відводять вологу від тіла, залишаючи відчуття сухості та комфорту.

 • Це може покращити продуктивність

Ви, безперечно, чули фразу «одягатися для успіху», і це може стосуватися того, що ви носите у тренажерному залі. Високоякісні, інтелектуальні тканини працюють разом із тілом, прискорюючи продуктивність, витримуючи суворі умови інтенсивних тренувань та забезпечуючи вам максимальну продуктивність.

 • Це може підвищити впевненість

Одяг може розширювати можливості у повсякденному житті, а коли справа доходить до тренувань, сприятиме підвищенню рівня нашої впевненості та самооцінки, які позитивно впливають на працездатність.

 • Це впливає на вашу шкіру

Низькоякісний та часто дешевий одяг для активного відпочинку може містити тканини, які дратують шкіру, викликаючи висипання та свербіння під час тренування. Фізичні вправи збільшують приплив крові до шкіри, що також може призвести до сверблячки.

 • Це може мотивувати вас

Ніщо не мотивує вас піти в спортзал більше, ніж нове екіпірування. Ви не тільки почуватиметеся добре, але й добре виглядатимете, а саме цього вам і хочеться, перебуваючи в оточенні дзеркал у спортзалі.

Anita Active за активний спосіб життя!

Амбасадорами Anita Active часто стають люди з активним способом життя. У 2023 році Мотсі Мабьюз – німецька танцівниця, учасниця, а пізніше і суддя популярного в Німеччині танцювального шоу Let’s Dance, а також суддя британської версії шоу Strictly Come Dancing. — Приєдналася до сім’ї адептів Anita. Мати, танцівниця, телезірка, зразок для наслідування … Багато грані особистості Моті ідеально відбивають різні лінійки нашої продукції. «Я обожнюю спідню білизну! Залежно від випадку і мого настрою зараз я можу захоплюватися простими базовими речами так само, як яскравими кольорами, ніжним мереживом або чудовими принтами. Для мене це дійсно важливо: мені потрібно почуватися добре в спідній білизні, і воно має надавати мені велику підтримку», – каже Мотсі Мабьюз.

«Енергія Мотсі та її любов до життя надихають усіх. Ми хочемо зробити те саме: надихнути наших клієнтів з Motsi пристрастю до життя», – Стефані Мецлер, керівник відділу маркетингу ANITA.

Отже, це просто! Просто рухайтесь більше і менше сидіть. Вам не потрібно вносити великі зміни у життя, щоб побачити переваги активного способу життя. Просто почніть вносити більше активності у свій день, крок за кроком. А правильна білизна та спортивний одяг Anita Active допоможе вам зробити це максимально комфортно.