Події

«Данон» відкриває масштабне виробництво дитячого молочного харчування «Тьома» в Україні

Компанія «Данон Україна» запускає нове виробництво з виготовлення дитячого молочного харчування «Данон». Потужність виробництва становить 700 тон на місяць, а це понад 5 млн. упаковок готового дитячого молочного харчування. Запуск став можливим завдяки інвестиції міжнародної групи компаній «Данон» в Кременчуцький міськмолокозавод.

Данон в Украине

«Ця інвестиція в 200 млн гривень дозволяє нам виробляти українську продукцію в м. Кременчук, яка  відповідає найвищим світовим стандартам «Данон». Ми використовуємо найкращу українську сировину, сучасне обладнання, та досвід міжнародної команди технологів та нутріціоністів для виготовлення якісного дитячого молочного харчування», — Марек Войтина, Генеральний директор «Данон» в Україні.

Виробництво, вже добре знаного українським споживачам, продукту «Тьома» побудовано з дотриманням вимог не лише українського законодавства, а й високих міжнародних санітарних та технічних норм групи «Данон». Сировина та упаковка пройшли тестування в європейській лабораторії «Eurofins», що вважається однією з провідних світових лабораторій.

Данон в Украине

«Ми давно помітили потребу молочної категорії для дітей віком від 6 місяців. На сьогодні лише 50% українських мам використовують продукцію харчової промисловості. Решта — готують кисло-молочну продукцію самостійно, що не завжди безпечно, особливо для малюків», — Ірина Римарчук, Директор з маркетингу «Данон» в Україні.

На виробництві встановлено обладнання від провідних світових виробників: «Tetra Pak» (Швеція) та «Arcil» (Франція). Воно скомпоновано у закритий тип виробництва,  що відповідає міжнародним стандартам «Данон».

Для виготовлення продукції використовується молоко екстра класу, воно виробляється в спеціальних сировинних зонах, що внесені до відповідних реєстрів, і мають сертифікацію на виробництво молока для дитячого молочного харчування.

Данон в Украине

До молока додаються спеціальні фруктові суміші. Вони постачаються  українсько-австрійським підприємством «Аграна Фрут Україна». Завдяки сучасним технологіям,  з сумішей виключаються алергени, та при цьому максимально зберігається натуральна користь фруктів та ягід.

Особливість збалансованої формули та споживчих характеристик продукції досягається за рахунок високоякісних мікробіологічних заквасок від найкращих європейських виробників. Вони забезпечать високу біологічну цінність молочних продуктів. Для продукції «Тьома» використовується оптимальна композиція  заквасок, сформована на основі вимог експертів в дитячому харчуванні компанії «Данон», що спеціалізується на продукції для дітей раннього віку.

Данон - сок

Іван Ханас, Директор з досліджень та розвитку «Данон» в Україні розповідає: «Наш задум — перетворити, вже добре відомий українським мамам, бренд «Тьома» на улюблений малюками  продукт,  вироблений з урахуванням сучасних технологій та дотриманням натуральної збалансованої формули.  Ми пропонуємо молочну лінійку «Тьома», яка максимально  адаптована та повністю відповідає віковим потребам немовлят».

Обираємо для своїх дітей найкраще!