События

КнигиWOW. 100 фактів про космос

Нічого собі! Це перше, що спадає на думку, коли береш в руки книгу «100 фактів про космос» видавництва #книголав. Тунелі крізь простір і час? Велетенські крижані гейзери? Чоботи Армстронга на Місяці? Хмара зі смаком малини? І це лише обкладинка!!!   

100 фактів про космос, #книголав

100 фактів про космос

У кожної дитини настає час, коли вона починає цікавитися космосом. Неосяжний та загадковий, сповнений таємниць та неймовірних подій – світ планет та зірок завжди вабитиме і дорослих, і дітей. Але з кожним роком технологічний прогрес розкриває нові й нові загадки космічного простору. І від них захоплює подих!

У виданні ви знайдете не лише цікаві й дивовижні факти, а й познайомитеся з історією освоєння космосу. В книзі є невеличкий словничок нових термінів, який збагатить мову дитини. А перелік фахів дослідників космосу допоможе зрозуміти, чим відрізняються астрономи від астронавтів, а космологи — від планетологів… Крім того, тут ви дізнаєтесь, як стати космонавтом і що потрібно зробити, щоб вашим ім’ям назвали комету.

Книгу будуть із задоволенням гортати та пильно вивчати не лише дівчатка чи хлопчики, а й їхні татусі. Хоча, ми перевірили, – матусі також крадькома з цікавістю читають книгу та пізнають світ космосу:)

Яскраві ілюстрації, кумедні примітки, зручний шрифт – все це робить книгу однією з найулюбленіших для всієї сім’ї. Таємничий та безкінечний космос стає ближчим та більш зрозумілим. З цим виданням відчуваєш себе підкорювачем неосяжних просторів та першовідкривачем неймовірних фактів.