Події

КнигиWOW. Шафа під сливою

Спочатку нашу увагу привернула обкладинка! Приємна на дотик та дуже соковита! А потім зацікавила назва книжки. І ми вирішили обов’язково дізнатися, що то за шафа і чому вона під сливою?

Шафа під сливою, Аліна Штефан, Vivat

шафа під сливою

Ви колись чули про шафу-трансформер? Чи шафу-машину часу? Чи шафу, що переміщує у просторі? Ні? Тоді обов’язково варто відправитися у подорож в шафі з двома завзятими читаками! На вас чекають пригоди та чудернацькі перевтілення! А дорослі згадають своє дитинство та мрії, які з’являлися тоді в саморобних халабудах.

Юні читачі спускатимуться бобслейною трасою, фехтуватимуть та навіть літатимуть на дирижаблі! А ще зможуть перевтілюватися у будь кого! Адже фантазія дитини не має меж.

Аліна Штефан – мама трьох дівчаток, яка цікавиться природничими науками та прагне зацікавити ними дітей. І ще вона медик, письменниця та велика мрійниця! А зобразила чарівний світ в середині шафи художниця Мар’яна Микитюк.

Вже з перших сторінок книга поглинає увагу любителів чарівних пригод. І коли ви «проковтнете» останню сторінку, хочеться швидко залізти у шафу та вигадати ще купу чудернацьких пригод! Адже це книга-розвага для розумах;)