Події

Казковий світ на сторінках і обкладинках: 5 дитячих і підліткових книжок з неймовірними ілюстраціями

Дитячі книги —  це світ фантазії, де кожна сторінка стає шедевром малюнка та важливим елементом сюжету. Ілюстрації додають чарівності кожній історії та перетворюють звичайне читання в захопливу подорож, де слова і картинки нерозривно переплітаються, надихаючи та розширюючи межі уяви. Читайте добірку дитячих і підліткових книжок з неймовірними ілюстраціями від видавництва #книголав.

 У світі оповідок про тварин. 50 казок, міфів і легенд”

Енджела Макаллістер
Вік: 6+

цікаві книжки
Ця книга —  довколасвітня мандрівка з 50 найулюбленішими казками про великих і малих істот.

книжки з іллюстраціями

В ній зібрано 50 класичних і екзотичних казок, міфів та легенд про тварин у цікавих переказах Енджели Макаллістер. Це неймовірної краси книга для читання всією родиною, пізнання казок і тварин з усього світу, наповнена ілюстраціями румунської художниці Ейч, які надихають пристрастю до подорожей і природи.

книжки з іллюстраціями

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДЛЯ ДОРОСЛИХ: деякі казки можуть містити елементи жорстокості, зважайте на це перед читанням дітям.

Легенди славетних драконів
Теа Орсі

Вік: 6+

книжки з іллюстраціями

Якими бувають дракони? Чи завжди вони злі та небезпечні? У цій неймовірно гарній збірці — легенди про цих фантастичних істот з різних куточків світу: від Північної Європи до Китаю та Японії. Вони бувають мудрими слугами богів та богинь, захисниками природи, дотепними й кмітливими. Не всі дихають вогнем, одні літають, а інші ходять пішки, у кожного своя вдача та звички. А ще вони люблять розповідати неймовірні історії про пригоди інших драконів, які й зібрано у цій книжці.

книжки з ілюстраціями

Тут є легенда про португальську драконицю на ім’я Кука, про Тараска і святу Марту з Франції, про червоного дракона, який красується на прапорі Уельса, один італійський дракон розповів про Святого Джуліо і дракона з Італії, про жадібного дракона із Скандинавії та про славнозвісного Вавельського дракона, який набридав мешканцям Кракова. А ще тут йдеться про шарканів, драконів, які мешкали в Угорщині, про драконів із казкової Індії та веселих і добрих драконів з Китаю, про Імуґі, який жив у Кореї і міг справджувати бажання, про двох впертих драконів з Перу та про Змія, який жив колись в Київській Русі.

книжки з ілюстраціями

Ілюстрації для книги створювала Анна Ланґ.

“Найдивніші фобії”

Марцін Пшевозняк

Вік: 6+

книжки з ілюстраціями

Режисер Альфред Гічкок страждав на овофобію (страх перед яйцями) й авізофобію (його лякав вигляд птахів). Може, саме тому він і зняв один з найвідоміших і найкращих фільмів жахів усіх часів — «Птахи». Співачка Адель могла б виконати пісню до цього фільму, але на той час її ще не було на світі. Але Адель панічно боїться чайок.

книжки з ілюстраціями

Це дивовижна книжка з яскравими ілюстраціями Артура Ґулевича допоможе знайти шляхи до подолання власних страхів. З нею юні читачі дізнаються цікаві факти про різновиди та походження фобій, які часом бувають дивні та кумедні. 

книжки з ілюстраціями

А разом із головними героями книжки – Фобіо Страхетті та Нервонелла, які й самі панічно боїться різних речей, розкажуть захопливі різноманітні історії про фобії, також й про страхи відомих акторів, професорів, режисерів, які наважилися розповісти світу про них.

“Великі ідеї для юних мислителів”

Джамія Вілсон

Вік: 8+

книжки з ілюстраціями

Ця книжка зможе здивувати навіть найдопитливіших дітей. Вона вчить тренувати дитячий мозок та мислити нестандартно. Це свого роду подорож в часи, коли жили відомі мислителі та пошук відповідей на питання, які їх турбували – чи існує Бог, що таке добро і зло, що таке істина і що таке справедливість, чому ми живемо і чому ми любимо, що таке уява і що таке свобода? Читач дізнається неймовірні факти з життя відомих філософів та з історії філософії і навчиться знаходити свою правду.

книжки з ілюстраціями

Це практична і багатошарова книжка з чудовими ілюстраціями від Андреа Піппінза, із завданнями для розвитку власних ідей, яку слід відкривати знову і знову, як відвідувати тренування з танців, чи уроки з малювання.

книжки з ілюстраціями

У видавництві #книголав раніше вийшла книжка із цієї серії «Відчуй свою силу», книжка-порадниця для дівчат, які перебувають на початку свого становлення, у період, коли вже не хочеться, щоб тебе вважали дитиною, у період перших протестів і заяв, перших закоханостей, пошуку своїх орієнтирів.

книжки з ілюстраціями

Серія книжок про єдинорогів “Легенди про єдинорогів” та “Єдинороги проти монстрів”

Мей Шо, Селвін Фіппс
Вік: 6+

книжки з ілюстраціями

«Легенди про єдинорогів» та «Єдинороги проти монстрів» — книги, що занурять дітей у неймовірний світ магії.

книжки з ілюстраціями

Чого тількі варті обкладинки та малюнки від Ейч, Оани Бефорт, Рея Рітчіни, Крістіни Кістер та Ольги Баумерт на кожній сторінці цих видань.

книжки з ілюстраціями

На стрінках читачі поринуть у дивовижні історії про єдинорогів, їхні зустрічі з людьми та іншими магічними створіннями. 

книжки з ілюстраціями

В них розповідається про кожен вид єдинорога, поважних членів товариства “Магічний Єдиноріг” та легендарних осіб, які на них натрапили. Про перегони єдинорогів з Піщаним драконом у пустелі, про пошуки Крилатого лева в магічному лабіринті та  загадки Кам’яного троля. Про феніксів, які повстали з попелу, містичних кракенів, які ховаються на дні моря, про чортів, духів, перевертнів у лісах та суперсили, якими всі вони володіють. 

книжки з ілюстраціями

А в кінці другої частини можна навіть визначити, з якою з цих істот вони споріднені.