Події

Цікаві факти про Марвелів

Всі чули про Марвелів. Але чи всі їх бачили?

Хто такі марвели

марвели

Marvel Studios представляє фільм «Марвели», 33-й фільм кіновсесвіту Marvel. «Марвели» – це продовження касового феномену 2019-го року «Капітан Марвел», який познайомив глядачів з абсолютно новою пригодою з Брі Ларсон у ролі Керол Денверс. Вона стала першою самостійною жіночою героїнею кіновсесвіту MCU. 

«Капітан Марвел», 21-ий фільм MCU, став важливим доповненням до кіновсесвіту. «Капітан Марвел» вивів на великий екран першу головну героїню та розширив космічні горизонти всесвіту. Героїзм Керол Денверс надихнув Ніка Ф’юрі на створення ініціативи «Месники» та направив його на пошуки таких героїв, як вона, які могли б оберігати Землю, і які згодом стали Месниками.

Фільм презентує найбільшу картину космічного всесвіту Marvel, яка коли-небудь була зображена. З’являються локації та нові персонажі, які оспівують усі найдивніші та найзагадковіші грані фантастики. У фільмі «Марвели» студії Marvel знялися Брі Ларсон, Семюел Л. Джексон, Заві Ештон, Іман Веллані, Тейона Перріс, Моган Капур та інші.

У «Марвелах» Капітан Марвел випадково розпочинає космічну пригоду, в якій багаторічна одиначка буквально звʼязується з двома новими обличчями MCU – місцевою підліткою-героїнею Камалою Хан та науковицею-капітаном Монікою Рамбо. 

Камала Хан, яку зіграла Іман Веллані, була представлена в серіалі Disney+ «Міс Марвел» від Marvel Studios. Моніка Рамбо, яку на екрані зобразила Тейона Парріс, була присутня в іншому серіалі від Marvel Studios, «ВандаВіжен». Усі вони перебувають у різних місцях: Керол буквально блукає в космосі, Моніка розпочала нову кар’єру астронавта, а Камала Хан стала місцевим супергероєм Джерсі-Сіті. Але коли їхні сили переплітаються, все змінюється.

Марвели пов’язані між собою, а це означає, що кожного разу, коли вони використовують свої сили одночасно, вони міняються місцями. Це об’єднує їх і тримає разом, доки вони не розберуться, адже кожен з них повинен вміти використовувати свої сили. Тепер у Керол є команда, подобається їй це чи ні.

Квантова заплутаність займає трохи часу, щоб зрозуміти її. Марвели міняються місцями між собою. Це можуть бути різні галактики, різні планети – відстань не має значення. Для Керол це складно, адже вона вирішила працювати на самоті, тому що втрачати близьких занадто боляче. На спільному шляху героїні багато дізнаються про дружбу, дім і один про одного. 

ЦІКАВІ ФАКТИ про марвели

 • «Капітан Марвел» стала першою окремою жіночою франшизою, головною героїнею кіновсесвіту Marvel, а «Марвели» – першою повністю жіночою командою супергероїв. 
 • Персонаж Капітана Марвел заснований на однойменній серії коміксів Marvel, вперше опублікованій у 1967 році. Творців фільму зацікавила серія коміксів Келлі Сью Де Коннік, чиє бачення персонажа також стало загальним натхненням для «Марвелів». 
 • У свої 33 роки Ніа ДаКоста – наймолодша режисерка, яка знімала фільм у кіновсесвіті Marvel. 
 • Дні народження, що траплялися під час зйомок, святкували вишукано! Святкування Брі Ларсон, Тейони Перріс та режисерки Ніа ДаКости супроводжувалися танцювальними вечірками на знімальному майданчику.
 • Два коти на ім’я Немо і Танґо виконують роль Флеркен Гуся, істоти, яка позбавила Ніка Ф’юрі зору на одне око.  
 • На знімальному майданчику було 10 кошенят, які грали флеркошенят. Кошенята полюбилися усім, навіть Брі Ларсон, яка страждає на алергію на котів. 
 • Флеркенські яйця стали темою для розмови на початку зйомок, коли команда працювала над тим, як вони виглядатимуть, використовуючи комікси Келлі Сью Де Коннік як орієнтир. Зрештою, на знімальному майданчику з’явилося понад 60 яєць, розмальованих вручну неймовірною командою спеціалістів по реквізиту. 
 • Актори та знімальна група випивали близько 500 чашок кави на день. За весь час зйомок це складає близько 42 000 чашок.
 • Художниця по костюмах Ліндсі П’ю та її команда створили безліч костюмів для Капітана Марвел, Моніки Рамбо та Камали Хан, не кажучи вже про понад 1000 костюмів для акторів другого плану. Всі стелажі з костюмами разом могли б покрити невелике футбольне поле. 
 • Було створено 54 окремі декорації для «Марвелів» на восьми сценах, двох задниках і полі для гольфу. Набори включали п’ять різних планет, космічну станцію, п’ять космічних кораблів, два евакуаційні кораблі, три евакуаційні капсули, космічний ліфт, літак Cessna 150 і три будинки.
 • Художній відділ налічував 50 осіб. Будівельна команда налічувала близько 350 осіб, а будівництво великих декорацій займало близько 12 тижнів.
 • Для сцени банкету на планеті Аладна були запрошені два японських фуд-стилісти. Один з них робив вишукані канапе, а інший — фуд-вежі.