События

Дитячий атлас про те, як влаштований світ, з’явився у видавництві #книголав

Ілюстроване видання «Як усе пов’язано. Атлас Світу» Томаша Туми від видавництва #книголав вже з’явилося у продажі. Книжка розповість дітям про нашу планету, її загадки та неймовірні відкриття.

Як усе пов’язано. Атлас Світу

Атлас  має чотири основні розділи: рослини, погода, земна кора та тварини. Кожен із яких – це детально ілюстрована складана карта. З її допомогою дитина може самостійно вивчати зв’язок між природою та життям людей з інших куточків світу. До того ж, всі подані факти супроводжуються додатковими вкладками з історичною довідкою та цікавими фактами.

«Якщо ваша дитина активно цікавиться навколишнім світом, розглядає глобус та мріє подорожувати – ця книжка стане чудовим подарунком для неї. Крім того, атлас є хорошим помічником для батьків, адже пояснює чимало природних процесів нашої планети, підкріплюючи інформацію науковими та історичними фактами. Книжка зможе перетворити спільне дозвілля з дитиною у справжню подорож континентами, розкриваючи унікальність кожного із них», – розповідає співзасновниця видавництва #книголав Світлана Павелецька.

Всього в атласі понад 200 цікавих та смішних ілюстрацій, які допоможуть дітям краще зрозуміти різницю між дикими та прирученими тваринами, різноманітність рослинного світу, важливість земної кори та навіть вплив тропічних лісів на погодні явища.

Книжка «Як усе пов’язано. Атлас Світу» вже доступна до продажу у книжкових крамницях та інтернет-магазинах.