Події

КнигиWOW. Це – крокодил

Кожна книга – це нові відкриття. Як заохотити дитину із задоволенням гортати сторінки? Сьогодні хочемо розказати про чарівну книжку, яка з малечку привчить дитину тримати в руках книгу та отримувати від неї задоволення.

Це – крокодил, #книголав

це крокодил

Інтерактивна книга «Це – крокодил» допоможе дитині розвивати уяву та подарує безліч нових відкриттів. Кожна сторінка книжки має свій секрет! І розгадати його не складно – достатньо зазирнути у схованку, де є несподівана правильна відповідь!

Вам здалося, що на обкладинці гумові чоботи? Але ми запевняємо вас: це – крокодил! :) Не може буди? Перевіримо?

це крокодил

Дитина буде із цікавістю та завзяттям гортати сторінку за сторінкою та відкривати схованки. Малюнки-секретики допомагають розвивати фантазію та уяву, а також активують дрібну моторику маленьких рученят. Це книжка-гра з дрібничками, які, крім всього, ще й розвивають критичне мислення. Здивування, веселий настрій та корисне дозвілля забезпечені!

Книжка подарує безліч приємних хвилин та щирого дитячого сміху. Дорослі також не раз посміхнуться вигадливості та фантазії ілюстратора Гіта Мак-Кензі.

Книга «Це – крокодил» підійде дітям вже з 6 місяців. Товсті сторінки, яскраві ілюстрації, схованки, що можна відкривати, — у мами точно з’явиться трошки вільного часу на себе, поки дитина розкриватиме веселі секрети.