Події

Чим зайняти дитину 2 років

У 2 роки дитина стає активною та рухливою. Малюк шукає контакт зі світом, який його оточує. Дитина стає більш самостійною і допитливою. 2 роки — ідеальні вік, щоб допомогти дитині освоїти корисні навички і розширити словниковий запас.

развитие ребенка 2 года

Ваші заняття краще проводити в один і той же час, коли малюк ситий, добре поспав і в гарному гуморі. Якщо малюк вередує, не варто проводити заняття, адже воно не принесе належних плодів.

ЦЕ ТЕЖ ЦІКАВО: 7 захоплюючих ігор ДЛЯ РОЗВИТКУ ДРІБНОЇ МОТОРИКИ

У цьому віці дитина не здатна тривалий час утримувати увагу, тому оберіть оптимальну для нього тривалість заняття. Для початку це може бути 5-10 хвилин. Зробіть упор на розвиток пам’яті, уваги і мислення крихти.

Ідеально, якщо ви будете поєднувати прогулянки і розвиваючі заняття у формі гри.

ЧИМ ЗАЙНЯТИСЯ З ДИТИНОЮ 2 РОКІВ 

ВЧИМО КОЛЬОРИ

Називайте дитині колір кілька разів і просите його повторити. Звичайно, веселіше вивчати кольору в процесі гри або на прогулянці. Шукайте сині машини або червоні квіти на вулиці. Або вдома попросіть дитину згрупувати кубики за кольорами.

ВЧИМО ВІРШІ

Короткі вірші допоможуть тренувати пам’ять, а також можуть стати додатковим елементом гри. Для початку читайте з малюком вірші в книзі, розглядайте картинки, а потім пробуйте не домовляти рядок, надаючи дитині можливість закінчити його.

МАЛЮЄМО

Малювання допоможе розвинути дрібну моторику і сприйняття форми. Для початку дайте малюкові олівець, а пізніше освойте малювання фломастерами, фарбами та крейдою.

Ліпимо

Пластилін визнаний одним з найбільш корисних матеріалів для розвитку дитини. Адже він чудово тренує моторику пальчиків. Чим більше малюк працює ручками, тим краще розвивається мова.

ВЧИМО ФІГУРИ І ЦИФРИ

Починайте вивчення з найпростіших фігур, з часом ускладнюючи завдання. А за допомогою іграшок можна освоїти рахунок. Рахувати можна все, що ви бачите: тарілки на столі, дерева на майданчику, сходинки в під’їзді …

МУЗИКА

Під час прослуховування музики малюки не тільки дізнаються звучання музичних інструментів, а й відчувають сильні емоції. Виберіть збірник дитячих пісень або легку класику і періодично включайте її дитині.

АКТИВНІ ІГРИ

Рухливі ігри — чудова зарядка для малюків. Побігати і пострибати діткам потрібно обов’язково. Не забувайте також про ігри з піском і водою. У літню пору можна влаштувати войнушки водними пістолетиками або побудувати пісочний замок.

2 роки — найцікавіший вік. Подаруйте дитині можливість пізнавати і вивчати цей світ.