Події

Діти-блогери: мрія мами чи самореалізація дитини?

Сучасний світ відрізняється від того, в якому зростали ми. Нові кумири, нові професії. Діти більше не мріють бути пожежними чи лікарями. Тепер вони бажають стати блогерами і заробляти статки, знімаючи цікаві відео. 

Діти-блогери

Переглядаючи ролики із розпаковкою іграшок або із виконанням різних трюків, діти захоплено повторюють: «Я теж так хочу». Чи варто батькам підтримувати цей запал? Чи дійсно блогер — професія майбутнього? Ось, що з цього приводу думають наші мами-експерти

Діти-блогери. Що думають мами

Мама Наталія Рибачик вважає, що досвід — це завжди досвід. «Не кожен потім стає блогером, але чому не спробувати?», — вважає Наталія. Часто діти мріють про цю професію, бо вона здається їм дуже легкою. Хоча насправді це потребує і зусиль, і вмінь. 

«Зйомки відеороликів допомагають розкрити здібності дитини. Її вміння говорити і подавати себе», — вважає Катерина Петрова. Якщо у підростаючого покоління це виходить і приносить задоволення, то чому б ні. Але точно не варто нав’язувати. 

Що таке те блогерство

Насправді ж, батьки уявлення не мають, що таке те блогерство. Часто або категорично проти, бо це якась незрозуміла дурниця, або не проти, але і нічим не допомагають — «ну не вийшло і не вийшло». 

Чи дійсно блогер — це професія? Звичайно. Якісний контент, який приносить дохід, потребує чимало зусиль, навичок і професійної апаратури. Для того щоб зняти ролик, потрібно продумати сюжет, написати сценарій, підібрати освітлення і ще дуже багато всього, що лишається за кадром.

Блогерство варто сприймати, як вид журналістської діяльності, принаймні на професійному рівні. Варто пояснити дитині, а краще дати зрозуміти на практиці, в чому полягає ця праця. 

Чому варто навчитися, щоб стати блогером?

Блогер повинен вміти правильно знімати. 

Є курси фото/відео зйомки. 

Блогер повинен вміти поводитися перед камерами та правильно говорити. Дитина повинна почуватися розкутою. Для цього є курси акторського мистецтва та сценічної вимови. 

А ще блогер повинен добре розбиратися в темі, яку обрав для висвітлювання, тому необхідно читати і вивчати свою тематику. 

Також можна вчитися рекламувати ролики, писати сценарії і багато іншого. 

Відвідування таких занять однозначно підуть на користь вашій дитині. Можливо, у майбутньому вона змінить свої вподобання і не стане відомим блогером, але вміння гарно себе подати чи зробити вдалі фото ще нікому не завадили. 

Тетяна Бучака

 

Автор: Тетяна Бучака