Події

Добірка дитячих книжок-ігор від #книголав

Уявіть собі світ, де ви не лише читаєте, а й стаєте частиною історії, де ваші дії та вибір впливають на розвиток сюжету. Цей світ відкривають книги-ігри, які стирають межі між читачем та персонажем, даруючи захоплення та емоції завдяки інтерактивній розповіді.

«Велика книга настільних детективних ігор», Аріанна Белуччі — книга занурить дітей у світ, де злочинні задуми й детективна логіка стикаються в напруженій дуелі.
книголавВи можете стати як хитрим злочинцем, який прагне обдурити всіх і заволодіти цінними артефактами, так і заповзятливим детективом, місія якого — захистити коштовності та розкрити таємницю.

Ця книга — не просто розповідь — це цілий світ, що розкривається на ваших очах.  Книжка легко трансформується в серію великих ігрових полів, доповнених 70 деталями, та містить вісім захопливих сценаріїв: «Гонитва в музеї», «Скарб ацтеків», «Занурення в безодню», «Лови в Парижі», «Гонитва в “Східному експресі“», «Бездоганний план», «Печера чудес» та «Цок-цок… Відлік пішов».

Граючи, дітлахи зможуть покращити свої математичні, стратегічні та логічні навички, ретельно обмірковуючи кожен хід, намагаючись передбачити дії суперника, ризикуючи та відчуваючи справжнє задоволення від перемоги!

«Велике розслідування. Хапайся за зачіпку», Анжелс Наварро — запрошує читачів у світ «Вищої школи детективів», де на них чекають 9 неймовірних справ, які потребують гострого розуму та дедуктивних здібностей.

книголав

Разом із героями книги діти відвідають хокейний матч, музей сучасного мистецтва, круїзний лайнер, торговельний центр, вечірку, телебачення та біологічну лабораторію. А також зустрінуться з підозрюваними, проаналізують їхні мотиви та знайдуть справжнього злочинця.

Книга містить яскраві ілюстрації, які оживляють історії та роблять читання ще більш захопливим. А детальні описи героїв, підозрюваних та місць подій допоможуть у розслідуванні.

«Крила, лапи і хвости – знайди! Зоошукалочка», Євгенія Попова та Лілу Рамі — це не просто книга, а справжня пригода, яка розвиває логічне мислення та уважність, допоможе дізнатися більше про тварин та їхні особливості. книголав

На сторінках книги ви знайдете яскраві ілюстрації з кумедними звірятами, пройдете захопливі завдання, такі як: знайти найпухнастіших котів, сплячих єнотів, панду, яка святкує день народження, слоників, які купаються та багато інших. 

Це гарна можливість провести час разом із см’єю весело та корисно.

«Вікінги. Грайся і вивчай», Федеріка Маґрін — це справжня подорож у світ хоробрих та кмітливих вікінгів. У книзі діти познайомляться з драконом Дракаром, який розповість цікаві історії про життя вікінгів: про їхні звичаї, міфи та божества.

книголав
З нею дітлахи відкриють для себе таємницю зникнення молота Тора, а також зможуть скласти фігурки вікінгів з деталей, що входять до комплекту. У книзі також є набір іграшок, які зроблять читання ще більш веселим.

«Хто зіпсував борщ?», Єлизавета Половинкіна — захоплива книга, яка поєднує в собі кулінарну пригоду, цікаву історію та сімейні цінності.

книголав

Це історія про братика й сестричку, Ганночку й Тіма, які вирішують самостійно приготувати борщ. Їхній процес приготування перетворився у захопливу подорож кулінарією, де діти зможуть дізнатися багато нового про цю традиційну українську страву.

А також матимуть можливість проявити свою творчість за допомогою авторських наліпок з інгредієнтами борщу та створити свій «борщовий» колаж.

Також маленькі читачі разом із батьками зможуть записати рецепт власного родинного борщу та передати його наступним поколінням.