Події

КнигиWOW. Мої гроші. Як розумно витрачати, заробляти і заощаджувати кошти

Всі батьки хочуть, щоб їх дітки були успішними та добре заробляли у майбутньому. Але зрозуміти цінність грошей та збагнути можливості, які вони надають, досить непросто. Тому, якщо у вашої дитини з`явилися кишенькові гроші, не забудьте пояснити їй про те, як їх правильно витрачати та складати бюджет. А допоможе в цьому книга видавництва «Книголав» «Мої гроші. Як розумно витрачати, заробляти і заощаджувати кошти».

Мої гроші

Мої гроші. Як розумно витрачати, заробляти і заощаджувати кошти

Ця книжка — справжній путівник, який допоможе освоїтися у світі, де існують гроші. Ви дізнаєтесь, які шляхи заробітку існують, зрозумієте, як правильно витрачати гроші, познайомитеся з такими словами, як «благодійність» та «заощадження».

Ви навчитеся керувати своїми грошима.

Чим відрізняється оренда квартири від іпотеки? Що таке інвестиції? Чому азартні ігри – занадто ризикована діяльність? Коли варто згадати про страхування?

Чому фінансовій грамотності не вчать у школі? Адже це життя! Це те, з чим ми стикаємось кожен день. І з чим стикатимуться наші діти.

Золоті правила позичання грошей, в чому небезпека безкоштовних демоверсій, як знайти спонсорів для власного проєкту, як захистити вклади у банку – все це та багато іншого цікавого зі світу грошей.

Крім того, на читача чекають цікаві бліцтести, які допоможуть закріпити матеріал.

Діти та гроші – це питання, що турбує багатьох батьків. І книжка «Мої гроші. Як розумно витрачати, заробляти і заощаджувати кошти» – справжня знахідка для цікавого пізнання дорослого світу, важливою частиною якого є гроші.