Події

КнигиWOW. Хороші хлопці: 50 героїв, що змінили світ добротою

Всім батькам приємно, коли хвалять їх дитину. Матусі й татусі прагнуть, щоб діти були здорові, сильні, успішні, а ще добрі та людяні. Хто такий «хороший хлопець»? Чи може він стати прикладом для наслідування? Які цінності пройшли випробування сторіччами, збереглися до наших часів та викликають захват й бажання зробити цей світ трошечки кращим?

хороші хлопці

Ми тримаємо в руках книгу видавництва «Книголав» «Хороші хлопці: 50 героїв, що змінили світ добротою», де зібралися люди, які увійшли в історію як найбільш гуманні та добрі люди.

Хороші хлопці: 50 героїв, що змінили світ добротою

хороші хлопці

Бути добрим – це круто! Більшість з героїв цієї захопливої книги назавжди змінили хід історії. Вони викорінили рабства та позбавили людство кривавого поводження з тваринами, зробили унікальні винаходи, які полегшили життя людей з особливими потребами, лікували та рятували зовсім незнайомих та незаможних людей, впроваджували революційні гуманні ініціативи на власних підприємствах та робили багато інших добрих справ.

Президент-миротворець, хірург-віртуоз, митець-активіст, зірка-філантроп, офтальмолог-благодійник – усі вони зустрілися на сторінках цієї книги, щоб розповісти свою власну історію й, можливо, надихнути читача на добрі справи. Адже кожного дня кожен з нас може змінювати мікро-світ, у якому ми живемо, а з маленьких справ створюються великі дива.

Яскраві ілюстрації — портрети — повністю відповідають непересічним особистостям цієї збірки.

хороші хлопці

Вже давно не секрет, що саме доброта врятує світ. Адже саме вона зігріває, залишаючи в душі яскраве світло. Можливо Авраам Лінкольн, Крістофер Рів чи Микола Пирогов надихне вас на щось неймовірне!