События

КнигиWOW. Світ науки

Обережно! Якщо до рук дитини потрапляє гарна книжка, є ризик, що дитина не тільки закохається у читання, а й дізнається багато цікавого! Дивовижно, але це стосується і дорослих! Особливо, коли вони тримають книгу видавництва «Книголав» із серії «Маленькі дослідники».

Світ науки

Світ науки

Це книга-здивування, яка занурить вас у таємниці світу, в якому ми живемо. Цікавинки з різних галузей науки розширюють кругозір та спонукають до отримання нових знань.

Фізика, геологія, хімія, архітектура, біологія, медицина, астрономія та мистецтво – те, що викликає найбільше запитань «чому?» та «навіщо?».

Як утворюється звук? Чи однакова температура тіла у жінок та чоловіків? Чим відрізняється бароко від рококо? Із чого створюють скульптури? Та багато інших вражаючих відкриттів!

Як і інші книжки цієї серії, про які ми розповідали — Транспорт чи Комашки, «Світ наук» має чарівні віконця. За ними ховаються найдивовижніші секрети, цікаві факти та інформація про відомих особистостей, які змінили світ.

Книга має щільні сторінки, які ідеально підходять для маленьких пальчиків, а також яскраві ілюстрації. Пізнавайте світ весело!