Події

КнигиWOW. Транспорт

Ні один хлопчик не залишиться байдужим до книги про машини. Але сьогодні ми тримаємо в руках незвичайне видання! Це книга-відкриття, книга-гра та книга-таємниця!

Транспорт, серія «Маленькі дослідники», #книголав

Транспорт книголав

Книга «Транспорт» познайомить малюків з найрізноманітнішими видами транспорту. Але вона має чимало несподіванок та секретиків! Ви дізнаєтесь про всі складові різних автомобілів та велосипедів, поїздів та трамваїв, човнів та кораблів, гелікоптерів та літаків.

Але найголовніше – дитина зможете зазирнути в середину видів транспорту!

Цікаво, що знаходиться під капотом автомобіля? А хотілось коли-небудь подивитися, як влаштована пожежна машина чи сміттєвоз? Чарівні віконечка в книзі дають можливість малюку досліджувати всі деталі та пізнавати цікаві та корисні факти!

Транспорт книголав

Книгу можна починати читати вже з обкладинки. Яскраві ілюстрації, великий шрифт, щільні сторінки – все для зручності маленьких дослідників.   

Видання дозволить дитині розширити уявлення про знайомі речі, познайомить з розмаїттям видів транспорту, спонукатиме до пошуку нових фактів та розширить словниковий запас, а також задовольнить цікавість допитливих дослідників.

Захоплива подорож починається тут!