События

КнигиWOW. Флечер. Діло, що смерділо

Всі батьки мріють про те, щоб дитина полюбила читати та брала в руки книжку із таким самим задоволенням, як планшет чи мобільний телефон. Але шлях до серця дитини знайти не так просто. Що подобається діткам? Правильно! Пригоди! А якщо книжка гарна, але сюжет не захоплює уявлення юного дослідника, полюбити читання дитина не зможе.

Сьогодні ми тримаємо в руках книгу, яка стане провідником у світ детективних історій. І з цього часу діти закохаються у цей літературний жанр.

Флечер. Діло, що смерділо

Флечер. Діло, що смерділо

Книга «Флечер. Діло, що смерділо» видавництва Vivat вже стала бестселером. Це пригодницька історія про кумедного скунса Флечера, який вміє потрапляти в халепи, але знає, як з них вибиратися. Адже в нього є зброя! Так-так, зброя, яка не завдає пошкоджень, але діє на всіх без виключення.

Ще у Флечера є друг – хлопчик Тео. Вони обидва полюбляють їсти кнедлики і обожнюють розслідувати заплутані історії. Тож кар`єру супердетективів вони розпочали зі створення власного бюро розслідувань і пошуку секретарки, яка прийматиме замовлення…

Авторка цієї кумедної історії — Антьє Ціллат, яка написала безліч дитячих книжок. Ілюстрації до книги «Флечер. Діло, що смерділо» створив мультиплікатор та аніматор Ян Бірк, відзначений Тройсдорфською премією. Його ілюстрації дійсно стали родзинкою книги, створюючи ефект перегляду мультфільму чи коміксу.

Книга не лише захоплює увагу читача, але й виховує сміливість, розвиває кмітливість й спостережливість та вчить справжній дружбі.