События

КнигиWOW. Атлас міфів

Що найбільше люблять діти? Правильно: фантастичні історії та пригоди! Чого найбільше прагнуть батьки? Щоб дитячі книжки були цікавими та корисними. «Атлас міфів» видавництва «Книголав» — задовольнить бажання і дітей, і батьків.

Атлас міфів

Атлас міфів

«Атлас міфів» – в цікавій ігровій формі познайомить дитину зі світом міфів. І, коли прийде час, в школі ваш син чи дочка точно вразять вчителя історії та зарубіжної літератури своїми знаннями!

Юному читачеві доведеться відправитися у кругосвітню подорож, щоб познайомитися з незвичайними створіннями! Боги, фантастичні істоти, монстри та священні тварини – ось, хто чекає вас на сторінках атласу.

Провідником у світі міфічних створінь буде дуже незвичайний вчитель – кентавр Хірон.

Атлас міфів

Разом ви побуваєте у Греції, Єгипті, Скандинавії, Індії, Китаї та Америці. Познайомитеся з Зевсом та Пегасом, Медузою Горгоною та Мінотавром, Шивою та Жовтим Драконом. Послухаєте історію Пандори, дізнаєтесь про дар, який передав людству змій Кетцалькоатль, розкриєте таємниці богів, прочитаєте цікавинки про скарабея та звичайну кішку, навчитеся хитрощам індіанців та багато чого іншого.

Атлас має великі сторінки та яскраві ілюстрації. Цю книгу точно захочеться залишити в скарбничці сімейних цінностей та час від часу перечитувати разом з дитиною.

У цій серії також книжки: