События

КнигиWOW. Уроки виживання для принцес

Яка маленька дівчинка не мріє стати принцесою? А ви замислювались, що для цього потрібно? Вроди та гарної сукні точно не достатньо! Про це розповідає досвідчена фея Іскринка, яка допомогла величезній кількості принцес. Цікаво? Книга «Уроки виживання для принцес» від видавництва «Книголав» створена спеціально для маленьких мрійниць!

Уроки виживання для принцес

книжка про принцес

Фея Іскринка зібрала історії з усього світу про найвідоміших принцес.

Які прикмети повинна мати потенційна принцеса? Чому варто повчитися у Білосніжки? Які мудрі поради дає бабуся Русалоньки? Чи не ризикувала Белль, цілуючи принца-потвору?

Крім того, юна читачка дізнається з досвіду Попелюшки, як успішно побувати на балу, Кагуя-Гікме розповість про прикмети інопланетної принцеси, а Покагонтас поділиться інформацією про індіанських принцес.

книжка про принцес

Але це не все, майбутні принцеси познайомляться з супутниками магії – незвичайними дзеркалами, лампами-домівками джинів, чарівними вежами та іншими таємничими штуками зі світу принців та принцес.  

Принцеса на горошині, Рапенцель, Дульсінея та інші казкові принцеси стають ближчими та розкривають свої таємниці. Всі вони різні, тому кожній є про що розповісти!

Звичайно, кожна казка має мораль. Але ця книжка особлива! Вона містить висновки, які точно підкажуть, як стати справжнісінькою принцесою. Вперед – до своєї мрії!