Події

КнигиWOW. Кишеня, повна зірок

Родинні стосунки – це непросто. Батьки й діти не завжди можуть порозумітися. Життя не ідеальне. А можливо воно залежить від того, як ми ставимся до тих чи інших подій. «Кишеня, повна зірок» видавництва «Книголав» — історія про випробування та вміння вибудовувати стосунки з найріднішими людьми.

Кишеня, повна зірок

Кишеня, повна зірок

Батьки тринадцятирічної Сафії розлучилися. Дівчинка обрала жити з батьком. Але з матір`ю вона проводить вихідні. І якщо раніше їм вдавалося знаходити спільну мову, то зараз все частіше виникають сварки. Сафія висуває до мами претензії та намагається жбурнути у неї якимось образливим слівцем. А мама краще знаходить спільну мову з подругою Сафії Еллі.

Після чергової сварки Сафія дізнається, що її мама потрапляє у лікарню. Жінка в комі. Лише зараз дівчинка починає розуміти, наскільки сильно їй не вистачає мами. Крім того, їй починають снитися дивні сни – про дитинство її мами. Саме так у Сафії з`являється шанс зрозуміти маму.

ЦЕ ТАКОЖ ЦІКАВО: Книга для підлітків «Земля Реву»

«Кишеня, повна зірок» — зворушлива історія про дружбу, особливості підліткового віку, про болісні втрати та підтримку. Ця книга – місточок, який допоможе краще зрозуміти себе та близьких.