Події

Книги WOW. Земля Реву

Чим зайнятися на канікулах? Друзі поїхали, смартфон набрид, а ось цікава книжка – це найкоротший шлях до справжніх пригод! Чарівні світи, магія та таємниці – саме те, що потрібно для гарного й незабутнього відпочинку. Видавництво «Книголав» має захоплюючу новинку — «Земля Реву».

Земля Реву

Земля Реву

Роз та Артур — двійнята-підлітки. У кожного з них свої власні інтереси. Роз весь час проводить зі смартфоном та лайкає чиїсь фото. Також вона товаришує з сусідкою Мейзен. Роз захоплюється нею, адже дівчина старша за неї на два роки і, крім того, вона має свій YouTube-канал. Дві дівчинки люблять пожартувати над Артуром, адже хлопець не такий як вони. Замість смартфона він попросив на день народження телескоп та й зачіску його Мейзен критикує.

Але одного разу трапляється щось вкрай загадкове. Дідусь двійнят зникає на очах у онука. І, схоже, він потрапляє в країні, яку колись вигадали Роз та Артур. Країна Реву наповнена драконами, русалками та чарівниками, а жорстокий Каркун ладен перетворити кожного на опудало. Каркун мріє про те, щоб темний бік Країни Реву, де панує він, розростався й міцнішав. І він має плани щодо Роз. Чи зможуть брат і сестра перемогти Каркуна? Щоб знайти дідуся двійнятам потрібно об`єднатися.

«Земля Реву» — книга про дружбу, взаємодопомогу та пошуки себе. Цікава історія, яка точно прикрасить ваші канікули.