Події

КнигиWOW. Світлофор обачності. Посібник для маленьких пустунів

А ви знаєте найкращого помічника для матусь у вихованні дітей? Це книги! Так-так, цікаві, розумні та зрозумілі видання для допитливих малюків! Сьогодні у нас саме така WOW-книжка видавництва #книголав – «Світлофор обачності. Посібник для маленьких пустунів» Павла Ганачкова.

Світлофор обачності. Посібник для маленьких пустунів

світлофор обачності

Це захоплива книга, яка допоможе дитині у веселій формі навчитися безпечній поведінці в різних ситуаціях.

Небезпека може причаїтися на вулиці, вдома чи в інтернеті. Але «Світлофор обачності. Посібник для маленьких пустунів» знає, як вберегти малечу від неприємних несподіванок.

Кожен випадок проілюстрований. А чарівне «вушко», за яке можна потягнути, змінює картинку: спочатку дитина бачить, як робити не слід, а потім – приклад правильної поведінки. Дівчатка та хлопчики із захопленням гортають сторінки, розглядаючи схованки.

Крім того, книга має кілька нескладних вікторин з питаннями, які допоможуть ще краще запам`ятати інформацію. Правильні відповіді на питання також можна отримати, потягнувши за «вушко».

З цією книгою набагато легше пояснити дитині наслідки небезпечної поведінки та вберегти малюків від неприємностей! Отже, пристібайте пасок безпеки та уважно слідкуйте, який колір покаже світлофор — червоний чи зелений?