Події

КнигиWOW. Письмонавтика

Є бажання написати книгу – почни писати! А підказки, з чого почати, знайдеш у чудовій книзі «Письмонавтика», видавництва Pabulum.

Письмонавтика, Таня Стус

письмонавтика

Цікава, весела, корисна! Книга-ланцюжок, яка здатна допомогти визначитися з подальшими кроками у житті, а можливо навіть приведе вас до мрії.

Письмонавтика – це набір простих та дієвих інструментів для письменника-початківця, зрозуміла навігація по світу  літературної творчості. А подорожувати цим світом авторка пропонує на книгаторі-письмобусі-бібліокарі. Звучить захопливо? Так воно і є!

Тетяна Стус — автор і дослідник книг для дітей, літературознавець, редактор. Авторка багатьох книг та упорядниця на замовлення МОН «Хрестоматії сучасної української дитячої літератури» для початкових класів.

Тепер ви знатимете, як занурити читача у сюжет вашої книги, що робити під час творчої кризи, і навіщо шліфувати рукопис. А ще отримаєте порадник від вже відомих та успішних авторів.

Книга «Письмонавтика» написана зрозумілою для дитини мовою з гумором та можливістю робити важливі примітки. Більше того, вона стане у пригоді і дорослим, які замислилися написати книгу. Саме вона може наштовхнути на правильні думки щодо вашого власного твору.

________

А якщо у вашої дитини є бажання писати й хист до складання історій, то у вас є можливість допомогти їй розвинути свої таланти. З 29 жовтня в Києві відбудеться осіння Дитяча літературна школа від LITOSVITA. П’ять днів розумних і корисних канікул разом із відомими письменниками! Учасники оволодіють основами літературної майстерності, секретами створення героїв, сюжетів та ілюстрацій. І, лише уявіть собі, надрукують свою першу ВЛАСНУ книгу!

Наталия Рыбачик МамаWOW

 

Автор: Наталія Рибачик