Події

КнигиWOW. У світі чисел

Як швидко вивчити цифри? У формі гри, звичайно! Вчені вже давно довели: діти найкраще запам`ятовують те, що викликає в них інтерес. І сьогодні ми тримаємо в руках книгу, яка занурить читача у цікавий світ чисел.

У світі чисел, вид-во Книголав

У світі чисел

Цю книгу варто починати читати з обкладинки, адже вже на ній ви знайдете цікаві факти про числа. Скільки існує основних кольорів? Які числа приносять щастя? Що таке дюжина? Яка тваринка має найбільшу кількість сердець? На ці запитання та багато інших ви знайдете відповіді на сторінках книги «У світі чисел».

У книзі дванадцять розділів, кожен з яких присвячений одному числу – від 1 до 12. Про кожне число зібрано цілу купу вражаючих фактів. А на останніх сторінках ви побачите цікавинки про інші числа. Наприклад,  ви знаєте, скільки клавіш у роялі? Чи зірок у нашій галактиці? А скільки людей живе на планеті?

У світі чисел

Книга має великі щільні сторінки. Саме те, що потрібно маленькому досліднику. Кожен факт про числа яскраво ілюстрований. Сторінки книжки можна гортати та розглядати скільки завгодно! Світ чисел запрошує до пригод та нових знань!