Події

#книголав та «Люксоптика» видають нову книжку-гру для очей «Професор Дивоок»

Видавництво #книголав спільно з національною мережою оптик «Люксоптика» випускають книжку для дітей із оптичними ілюзіями.

Професор Дивоок

Книжка-гра для очей «Професор Дивоок» створена для дітей від 3-х років. Вона показує юним читачам, на що здатні їхній зір та мозок: невидимі кольори, оманливі зображення, неможливі фігури та інші оптичні ілюзії. Їх створив Енрік Жарден  професійний графічний дизайнер з Барселони, автор популярних обкладинок книг. 

Дитяча книжка на 52 сторінках містить більше 20 оптичних ілюзій. Вона розкриває можливості людського зору і має корисні вправи і рекомендації мережі оптик «Люксоптика». Така подача матеріалу дозволить розвивати культуру відповідального ставлення до здоров’я своїх очей у найменших, а також через ігрову форму допомагає батькам дізнатися чи потрібна корекція зору їхнім дітям.

Зараз книга вже доступна для передзамовлення, а 22-26 травня на «Книжковий Арсенал» можна стати першими покупцями і гостями презентації. З червня видання надійде в продаж в книжкові магазини і неспеціалізовані торгові мережі. 

22-26 травня на IX Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» книжку можна побачити і придбати одними з перших, а з червня вона з’явиться на полицях магазинів і книжкових.

«Книжка «Професор Дивоок» – це справжня гра, яка розповідає не лише про властивості зору, але і розвиває фантазію дитини. Завдяки додатковим елементам, які йдуть у комплекті до книжки, можна зробити процес читання більш веселим та інтерактивним», – розповідає Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

«За результатами досліджень в 2016-2018 роках у 50% дітей, які взяли участь в обстеженні (понад 7 тисяч дітей), мають аномалії. З них у 40% ці проблеми були діагностовані вперше. Однак більш ніж в 60% випадків захворювання очей у дітей підлягають профілактиці або лікуванню. Тому ми різними способами доносимо інформацію до батьків, що формувати культуру дбайливого ставлення до здоров’я очей важливо у дітей з самого раннього дитинства» стверджує головний лікар мережі оптик «Люксоптика» Харченко Лариса Борисівна.

Вже скоро книжка з’явиться на полицях магазинів, а зараз доступна до передзамовлення.