Фантастичні історії про чарівних лісових істот у новинці від #книголав. Читаємо уривок із книги
Продовження серії про магічних створінь. Раніше у #книголав вийшла книга «Легенди славетних драконів».
«Легенди прадавнього лісу», Теа Орсі — велика книга лісових легенд з короткими оповіданнями про чарівних і чарівних створінь лісу. Короткі оповіді про кожне з них доповнено веселими фольклорними історіями й легендами з усього світу: лепреконів, ельфів та водяних німф.
Ця ілюстрована енциклопедія-подорож занурить дітлахів у світ лісових таємничих і доброзичливих створінь. У збірці дбайливо подано особливості кожного міфічного створіння та його короткий опис так, щоб дитині легко було відшукати їхні сліди, коли вона вирушить на лісову прогулянку!
Також на останній сторінці книжки дітлахи зможуть перевірити свої знання про магічних створінь у цікавому квіз-тесті.
Легенди славетних драконів
Читаємо уривок із книги:
ФЕЇ
Попри те, що всі феї мають власні крихітні будиночки, восени їм дуже подобається спати на грибах. Можливо, тому що тільки о цій порі гриби такі надзвичайно м’якенькі й затишні!
Ніколи не кажи феям «дякую». Це може здатися дивним, але це слово їх дуже дратує. Можливо, воно для фей не таке вже й «чарівне».
Блискучий пилок, мерехтливі палички, барвисті крильця: феї надзвичайні й особливі створіння. Але їх існує так багато видів, що навіть нашій бабусі не вдалося побачити всіх! Більшість фей мешкає в лісі у крихітних будиночках з кори, замаскованих листям, мохом і квітами. Решта селиться вздовж річок, а ще бувають феї, яким подобається облаштовуватися в дуплавих деревах.
Словом, ці крихітні створіння тріпочуть своїми крильцями майже скрізь. Тож коли вирушаєш прогулятися лісом, дивися навкруги уважно й не забудь прихопити із собою потужне збільшувальне скло. У це важко повірити, але феї менші за найменшу квітку!
Попри свій крихітний розмір (та милі й ніжні личка) феї відомі своїм складним характером. Так, вони маленькі, але вимагають шанобливого ставлення!
Деякі феї мають чарівні палички, інші чаклують, розсіваючи в повітрі блискучий пилок. Самі феї майже завжди ним укриті — ось чому вони такі блискучі!
Щоразу, як хтось каже, що не вірить у фей, одній з них стає зле. Саме так! Адже феї справді існують — ще б пак! Крім того, вони щодня невтомно працюють, щоб зберегти красу й багатство природи.