Події

КнигиWOW. Листи з пошти на маяку

Листи – це справжнє диво. В дитинстві ми пишемо листи Діду Морозу і виримо, що наші мрії справдяться. Пізніше, в юності, ми зізнаємося у коханні саме за допомогою листів. Раніше наші батьки листувалися постійно, чекали новини від родичів та ділилися на папері своїми радощами та печалями.

Зараз ми спілкуємось постійно, інтернет надав нові можливості, створив нову реальність. І можливо  через це листи стали ще більш чарівним явищем. Адже кожен лист – це певна історія. Цікава, захоплююча, життєва. Саме тому книга «Листи з пошти на маяку» видавництва «Книголав» здалася нам магічною одразу, як тільки ми почали гортати її сторінки. Солоні морські бризки сплелися з ароматом запашного чаю, і ми поринули в світ особистих історій.

Листи з пошти на маяку, Таня Поставна

Листи з пошти на маяку

Листоноша з маяку отримував величезну кількість різноманітних конвертів з чудернацькими марками. Він сортував їх та відправляв на кораблі, які розвозили листи далі. Іноді траплялося так, що адреса була вказана невірно, і листи залишалися на маяку.

Але листи повинні знаходити своїх адресатів вирішив дідусь Жером і відкрив конверти для того, щоб надрукувати ці листи. Можливо саме так адресат побачить лист, що призначався саме йому.

Шість історій з різних куточків світу – з Чилі, Мальдів, Греції, Ісландії, М’янми, Нігерії. Діти діляться подіями, які сталися з ними. Вони розповідають про те, як проводять час, що готують на сніданок та дивують традиціями, які існують в місцевостях, де вони мешкають. Ви дізнаєтесь про захопливі забавки, вигадаєте нові ігри, а можливо навіть віднайдете для себе цікаве хобі.

Авторка книги Таня Поставна – письменниця й сценаристка, яка побувала у 50 країнах світу, бачила піщані дюни в Чілі, справжній вулкан в Ісландії та величезних мантів на Мальдівах.

Окремої уваги заслуговують неймовірні ілюстрації. Художниця Маша Фоя знаходить натхнення у подорожах, заходах сонця та морських пейзажах. Кожен конверт – це місцинка, де ховається цілий світ автора, який складав лист.

Книга розрахована на читачів від двох до 102 років. Вона про дружбу, мрії та толерантність. Придивіться уважніше – можливо один з листів прямував до вас?

Наталия Рыбачик МамаWOW

 

Наталія Рибачик