Події

Новинка для підлітків. Повість-підтримка «Місія Кіото, або Аріка проти прищів» Ольги Тітової

У видавництві #книголав вийшла книжка Ольги Тітової «Місія Кіото, або Аріка проти прищів». Це повість-підтримка для підліток, які перебувають на етапі великих змін та на шляху до дорослого життя. Ілюстраторка – Софія Литвинчук. 
Місія Кіото
 
Чотирнадцятирічна Кіра, головна героїня цієї історії малює манґу, веде блог в інсті, має собаку Йоко і збирається до поїздки в омріяну Японію. Але є одна проблема, яка не дає дівчині спокою – прищі, вона прагне позбутися їх перед мандрівкою. Кіра сходила до косметолога, але після процедур все стало ще гірше, на додачу ще й посварилася з татом. В кінці важкого дня дівчина заснула і їй приснилася фея Харумі, яка розповіла, що робити, щоб позбутися прищів. Кіра прокинулася і вирішила скористатися цими порадами. Вона не тільки описала, що радила їй фея у сні, а й намалювала у своєму скечбуці. Дівчина дізналася, що робити, коли виліз прищ, як підібрати косметику для щоденного використання, яка їжа корисна або шкідлива для шкіри та ще багато інших речей.
Авторка книжки – ще й професійна косметологиня, тому тими рекомендаціями, про які пише Кіра можна сміло скористатися, щоб покращити стан своєї шкіри і забути про таку проблему, як прищі.  
 
«Напевно підліткам не дуже було б цікаво читати серйозну книжку про прищі з нудними повчаннями косметолога? Саме тому я вигадала цю дивну історію, проживши яку, можна дізнатися все про догляд за шкірою і прищі. Ну майже все :) У мене підростає двоє донечок. Старшій 14 років і мені, як мамі, хотілося легко і ненав’язливо донести корисні поради про шкіру, їжу, здоровий спосіб життя. Я дуже вірю, що читачі та читачки полюблять головну героїню, а їхній шлях до чистої шкіри тепер буде простим і зрозумілим», – Ольга Тітова, авторка книжки.