Події

Найпопулярніші казки Ганса Крістіана Андерсена з’явились українською у видавництві #книголав

Твори найпопулярнішого у світі казкаря Ганса Крістіана Андерсена вийшли українською в авторському оформленні італійки Франчески Россі. Відомі казки, на яких виросло чимало поколінь, відтепер з’явились у видавництві #книголав.
казки Ганса Крістіана Андерсена

Велике ілюстроване видання познайомить маленьких читачів з адаптацією класичних казок видатного датського письменника, який подарував світовій літературі багато оригінальних сюжетів і вже таких близьких персонажів.

До збірки, над перекладом якої працювала Олександра Гординчук, увійшли казки, які всі знають та люблять: «Снігова королева», «Нове вбрання короля», «Дюймовочка», «Принцеса на горошині», «Русалонька», «Олов’яний солдатик», «Дикі лебеді» та інші.

Історії про любов і дружбу, справедливість і чесність розкажуть про важливість ставати кращими. Натхнення для своїх творів Андерсен майже не черпав із столітнього європейського фольклору, як всі інші відомі нам казкарі. Навпаки, він послуговувався лише власною фантазією і саме тому його сюжети досі залишаються актуальними та не подібними ні на що інше.

«Ми маємо достатньо казок про хоробрих принців та принцес в бідіа ви спробуйте знайти ще хоча б одну історію, подібну до пригод Олов’яного солдатика чи Кая та ГердиЦі казки теж про вічні цінності, але про інші, важливіші сучасним дітям. Наприклад, про перевагу внутрішнього світу над зовнішністю, як у «Гидкому каченяті», чи про шкоду марнославства, як у «Новому вбранні короля», – розповідає співзасновниця видавництва #книголав Світлана Павелецька.

Роботи Андерсена нараховують сотні прозових творів і для дітей, і для дорослих, та згадують про нього найчастіше саме як про найдобрішого в світі казкаря. Його казки перекладено у понад 125 країнах, численну кількість разів екранізовано й відтворено на сцені. Вже давно знайомі старшим поколінням з книжок, мультфільмів та кінострічок, твори Андерсена зацікавлять і сучасних дітей, адже сповнені добра та віри в диво.

Казки Ганса Крістіана Андерсена протягом тижня будуть доступні до продажу у книжкових крамницях та інтернет-магазинах.