События

КнигиWOW. Навколо світу з інгридиками. Атлас смаків

Вам подобаються пригоди? А любите куштувати смачненьке? Сьогодні пропонуємо відправитися в захоплюючу кулінарну подорож навколо світу! І нашими гідами стануть інгридики, команда відважних дослідників їжі!

Навколо світу з інгридиками. Атлас смаків, #книголав

Навколо світу з інгридиками

Отже, зелені друзяки, м’ясний чолов’яга, знавчиня овочів, фанат морепродуктів, гуру спецій, маестро молочних продуктів, фруктова зірка та майстер зберігання їжі запрошують нас до їхньої команди, яку очолив гуру смаку – шеф-кухар! В такій компанії подорожувати – одне задоволення! Разом ми відвідаємо (та спробуємо на смак;)) Південну та Північну Америки, Азію та Австралію та побуваємо в різних країнах Європи.

Навколо світу з інгридиками

Яскраві карти з цікавими фактами про смаки, традиції та кулінарні уподобання мешканців різних континентів занурять вас у світ мандрів. А нескладні рецепти, які весело готувати всією родиною, допоможуть опинитися в Мексиці, Італії чи Індії, не виходячи з дому! Лише уявіть собі – кожного дня нова країна з яскравими смаками! Своїми враженнями ви зможете поділитися з близькими і, може, навіть сплануєте найближчі сімейні канікули.

Календар дивовижних кулінарних подій Британських островів, веселі приказки французів, словничок прянощів Азії, факти про особливості різних країн та вражаючі звички їх мешканців!

«Навколо світу з інгридиками. Атлас смаків» — чудова книга, яка не лише об’єднає сім’ю, але й подарує незабутні враження від спілкування та смакування!

Авторка рецензії: письменниця Наталія Рибачик