События

КнигиWOW. Подорож у казку. Настільні ігри для веселого дозвілля

Як часто під час подорожі літаком чи потягом ваша дитина нудьгує? Цього разу ми точно знаємо, чим зайняти дитину в дорозі! Більше того: веселе дозвілля гарантоване всюди, куди ви візьмете чарівну книгу видавництва #книголав «Подорож у казку. Настільні ігри для веселого дозвілля».

Подорож у казку. Настільні ігри для веселого дозвілля

Подорож у казку. Настільні ігри

«Подорож у казку. Настільні ігри для веселого дозвілля» — це не зовсім звичайна книга. Та, можливо, й не книга зовсім:) Це збірка чудових настільних ігор, які прикрасять ваші сімейні вечори чи допоможуть скоротати час в дорозі.

Подорож у казку. Настільні ігри

На вас чекають чарівні пригоди! Ви відправитеся в джунглі, де живе Мауглі зі своїми товаришами; пограєтеся в хрестики-нулики, як Гензель та Гретель; потрапите з Алісою в Країну Чудес та зіграєте в гру «Змійки та драбини»; злітаєте до Небувалії та відвідаєте Капітана Гака; дослідите край, де володарює Чарівник Країни Оз; дізнаєтесь про веселу гру «Млин» з кумедними мишенятами; побуваєте в домі Піноккіо, де пройдете цікаві випробування; спробуєте виграти у джина, як кмітливий Аладдін.

Подорож у казку. Настільні ігри

В книзі є все, що необхідно для гри: кубики, фішки та фігурки! Вони зроблені з міцного картону спеціально для маленьких рученят!

Подорож у казку. Настільні ігри

Захоплива подорож вам забезпечена! Сміливо беріть книгу на сімейний пікнік, на пляж чи в дорогу! Або спробуйте запровадити нову добру традицію на відпочинку: новий день – нова гра!

З книгою «Подорож у казку. Настільні ігри для веселого дозвілля» ваша відпустка стане ще більш чудовою!