Події

КнигиWOW. Щоденник Лоли

Яскраво-рожева обкладинка, на якій зображено школярку. Мабуть, прихильники серіалу «Школа» одразу впізнають Лолу. Власне, ми серіалу не дивилися, і тому знайомство з Лолою відбувалося тут і зараз. Здавалося, щоденник підлітка – це книжка виключно для учнів старшої школи, а вік редакторів проекту МамаWOW трішечки більший за 18:) Але… відбулось щось неймовірне, і звичайна книжка перетворилася на машину часу.

Щоденник Лоли, Ольга Купріян, #книголав

щоденник Лоли відгук

Вже з перших сторінок книги починаєш посміхатися та згадувати себе в минулому. Підліткову безкомпромісність, важливо-неважливі проблеми, перше кохання та не завжди однозначні стосунки з однолітками. Щоденник Лоли – це правдиве життя сучасних підлітків, їхні інтереси, пріоритети та цінності. Життя в ритмі шкільних дискотек та складного балансу «реальність/онлайн».

Але Лола не така поверхнева, як може здатися на перший погляд. В її житті сталася трагедія – дівчинка втратила маму. В школі Лола – найпопулярніша дівчинка, яка активно підкорює онлайн-спільноту у власному модному влозі, але вдома на її допомогу чекають старенька бабуся та молодші брати. І тому час від часу Лола перетворюється на колючого їжачка, який уникає спілкування.

Що бентежить сучасних підлітків? Яке життя вони обирають? Яким чином вчаться пристосовуватися до не завжди справедливого оточення? І як знайти стежку до чутливої душі юнака чи дівчини через колючу броню, яку вони на себе вдягають?

Щирі історії сучасної школярки, корисні поради та веселі витівки, безумовно, цікаві підліткам. Але у батьків з’явилася унікальна можливість зазирнути за лаштунки справжнього життя школярів. Саме в цій книзі ви зможете знайти інсайти для вдосконалення стосунків з власними донькою чи сином.