Події

Школа VS дистанційне навчання. До чого готується зіркова мама Людмила Барбір

1 вересня наближається. Але ще досі остаточно не відомо, що чекає школярів та батьків — підуть діти повноцінно до школи чи продовжать опановувати дистанційне навчання. Цікаво, що думають з цього приводу зіркові батьки? Ми запитали у ведучої Сніданку з 1+1 Людмили Барбір, яке навчання, на її думку, більш ефективне. 

Людмила Барбір

В школу чи на дистанційне навчання?

Людмила Барбір

Навчання у школі, коли поруч є вчителька, має всі необхідні засоби зацікавити та втримати увагу в класі, і одразу реагує на запитання та прохання, звісно, ефективніше. Особливо це відчутно для першачків. Багато хто з нас, батьків, добре усвідомили це під час карантину та вимушеного дистанційного навчання. 

Хоча у мого сина Тараса навчальний процес навіть онлайн був інтенсивним, насиченим і цікавим. Він вчиться у класі “інтелект”, об’єм навчальної програми там глибший, ніж у НУШ. Щотижня Тарас мав проходити певну кількість матеріалу та пропрацьовувати комплект зошитів і здавати їх на перевірку. Разом з основними уроками  діти виконували творчі роботи — самостійно робили найпростіші хімічні експерименти, ліпили, складали орігамі і навіть готували. 

Людмила Барбір

У цей час і мамою, і вчителькою за сумісництвом була я, і якщо хтось на карантині відпочивав — то це точно не батьки школярів (сміється — прим.ред.). Бо доводилося  контролювала весь навчальний процес. І диктанти та тести фотографувала для вчителя, і відправляла  їх на перевірку вчителю, і стежила за активністю Тараса під час онлайн уроків. І стежила за виконанням домашнього завдання, пояснювала незрозумілі моменти. 

А ще, школа це важливий етап соціалізації для дітей. Місце, де вони вчаться взаємодіяти, знаходити підхід один до одного. 

Та якщо навчання в школі в умовах пандемії загрожує здоров’ю, я готова знову пройти цей шлях.