Події

Людмила Барбір розкрила секрети свого походження

Відома телеведуча ранкового шоу Сніданок з 1+1, актриса, а відтепер і учасниця нового сезону оновлених Танців з зірками Людмила Барбір з’явилася на обкладинці журналу Единственная в спокусливому образі.

Людмила Барбір

У номері телеведуча постає перед читачами в елегантній сукні сапфірового кольору з одним відкритим плечем та масивними сережками. Багато шанувальників в соцмережах вже відмітила, що Барбір має схожість з популярною голлівудською акторкою Анджеліною Джолі.

На сторінках Единственная Людмила Барбір вперше розповіла, що в неї тече японська кров!

Як відомо, телеведуча разом з колегою Русланом Сенічкіним досліджувала своє походження за допомогою тесту ДНК в американській лабораторії. 

Людмила Барбір

«Я була здивована отриманими даними, бо в мені вирує така суміш! (Сміється – прим.ред.) Крім нашої гуцульської, європейської крові, в етнічному складі моєї ДНК є кілька відсотків з Уельсу, Шотландії, Ірландії та Японії, а також євреїв Ашкеназі. Дізнавшись про це, мені тепер хочеться більш детально розібратися в моєму походженні, тому я звернулася до історика, який досліджує архівні документи», — поділилась Людмила Барбір.

Телеведуча також розповіла, як сама відреагувала на несподівані для неї ДНК-дослідження, а також, що сказала її мама та чоловік.

Людмила Барбір

В мене було здивування та гордість. Мені захотілось ще більше дослідити своє походження та маю намір зробити розширений тест. Хочу ще більше дізнатися подробиць про культуру Уельсу, японську культуру та евреїв Ашкеназі, адже це моє коріння. Мої батьки взагалі не здогадувались, що в мене є таке коріння, але були приємно здивовані. Мама сказала: «Цікаво, це по моїй лінії чи по татовій?». А ось чоловік не був здивований. Він сказав, що завжди підозрював, що у мене є щось з Японії. Також його не здивувала уельська кров та кров евреїв Ашкеназі. Пожартував, що завжди знав, що в мене є трішечки Сари (сміється – прим.ред.).

Крім вищезгаданого коріння, у Людмилі Барбір ще в жилах тече кров Східної Європи, балканських країн та навіть корейська.

Людмила Барбір

Нагадаємо, колега Людмили Барбір зі Сніданку з 1+1 Руслан Сенічкін також раніше робив ДНК-дослідження своєї крові та виявилось, що в нього тече турецька кров та великий відсоток країн Прибалтики.  Тепер Людмила та Руслан разом з істориками вже будуть детальніше досліджувати свої  генеалогічні  дерева.