Події

Як обрати класний рюкзак для першокласника? Який і поставу збереже, і на навчання надихне

Рюкзак для першокласника – ліпший друг та найвідданіший напарник. Саме на ньому лежить величезна відповідальність: супроводжувати учня протягом цілого навчального дня, семестру, року…

Рюкзак для першокласника

Уявіть собі! Ви обираєте не просто предмет гардеробу чи якусь буденну річ. Цей аксесуар дитя буде носити на своїх неокріплих плечиках з ранку до вечора. Шкільний рюкзак буде на спині маленького учня по декілька годин поспіль саме у той час, коли його хребет та м’язи активно ростуть та формуються. В той самий період, коли постава дитини потребує особливої турботи та лагідного захисту.

Хороший рюкзак для початкової школи: який він?

  1. Ортопедичний

Відповідність вимогам ортопедії – головний параметр, на який потрібно зважати першочергово. Дитина має рости в комфортних умовах і це навіть не обговорюється. Адже «неправильний» рюкзак може не просто щодня псувати настрій, а й серйозно нашкодити здоров’ю.

Правильний ортопедичний рюкзак обов’язково має такі складові:

  • Ортопедична спинка. Вона спроектована з урахуванням вікових та анатомічних особливостей школярів. Завдяки м’яким пружним подушечкам та ущільненій основі, спинка делікатно повторює усі вигини хребта, щільно прилягає та максимально розвантажує спину, рівномірно розподіляючи навантаження по усій її площині. Більш того, дитина інтуїтивно тримає спину рівно, бо в такому рюкзаку практично неможливо горбитися. Як результат – відчуття комфорту та суттєве зменшення втоми навіть при тривалому носінні рюкзака.
  • Анатомічні лямки. Прямі та тоненькі суворо заборонені, адже вони будуть «впиватися» в плечі та перетискати їх, якщо рюкзак буде повністю заповнений шкільним приладдям. Ідеальні лямки – широкі (не менше 5 см завширшки), щільні, з м’якою та дихаючою внутрішньою поверхнею. Вони обов’язково мають мати «правильну» S-подібну форму.
  • Фіксуючі ремені. Нагрудний або нагрудний+поясний. Шкільний рюкзак потрібно носити лише з застібнутими ременями. Це допоможе зафіксувати наплічник у зручному положенні, коли дитина рухатиметься та додатково збалансувати вагу.

Шкільні рюкзаки Kite для першокласників мають усі елементи ортопедії. Вони рекомендовані Українськими ортопедами та мають схвальні сертифікати IGR німецького Інституту Здоров’я та Ергономіки.

Рюкзак для першокласника

  1. Красивий

Модний рюкзак піднімає настрій, надає впевненості та мотивує відвідувати заняття із справжнім завзяттям. Рюкзаки Kite прикрашені улюбленими сюжетами, героями та кольорами молодших школярів. Вони оздоблені тактильно приємним фактурним декором. Особливо порадують дітлахів круті ліцензії Kite: Likee, tokidoki, NASA, Peanuts Snoopy, Hot Wheels, DC, My Little Pony, Transformers, Hello Kitty, Studio Pets, Juventus.

  1. Якісний. Міцні матеріали та надійна фурнітура усієї колекції рюкзаків Kite витримують щоденні навантаження та насичене шкільне життя.
  2. Легенький та підходящий за розміром. Порожній рюкзак має важити не більше 1 кг, а наповнений – не перевищувати 10-відсотковий бар’єр відносно загальної ваги дитини. Рюкзаки Kite легко підібрати навіть онлайн. Моделі у розмірі S розраховані на зріст 115-130 см, а у розмірі M – на зріст 130-145 см.
  3. Функціональний та місткий. Впорядкований внутрішній простір – запорука ідеального порядку та зручності в користуванні. Наплічники Kite мають спеціальні роздільники для книг, просторі відділення та функціональні кишені.
  4. Каркасний, напівкаркасний або м’який. Будь-який формат відмінно підходить для першокласників. Ті, що з цупким коробом – кращий вибір для непосид, адже захищають зошити від пошкоджень навіть коли дитина тільки вчиться акуратному поводженню з речами. М’які – супер-вибір для тих, хто цінує легкість.
  5. Видимий в темну пору доби. Присутність світловідбивачів з 4-х боків – обов’язкова прикмета хорошого дитячого рюкзака.

Батьки першокласників люблять Kite! Бренд переміг у номінації «Рюкзаки та ранці року» всеукраїнської премії «Вибір року-2021».

Kite купуй – дітей рятуй

Рюкзак шкільний

Обираючи наплічники Kite з колекції 2022 року, ви отримуєте якісні товари та одночасно робите добру справу. Частина виручених коштів буде перерахована до благодійного фонду «Твоя опора» та буде спрямована на допомогу дітям, які постраждали внаслідок війни.

Kite – першокласні рюкзаки!