Події

КнигиWOW. Лінивий монстрик та Голодний монстрик

Не секрет, що всі дітки вміють перевтілюватися. Так-так! Час від часу вони перетворюються на справжніх монстриків, які випробовують терпіння батьків на витривалість. Але матусі – справжні феї, і вони точно знають, як повернути сина чи донечку в реальний світ. 

Сьогодні хочемо розказати про дві книжки — «Лінивий монстрик» та «Голодний монстрик» видавництва #книголав. Головні герої – звичайні дітки та їхні матусі, які потрапляють в дуже типові для кожної сім’ї ситуації. 

Австралійська письменниця Кейт Бакнелл дає змогу дитині подивитися на себе з іншого боку, замислитися над своєю поведінкою, зрозуміти емоції та в подальшому спробувати запобігати перетворенню гарної дівчинки Олі чи чудового хлопчика Колі на буркотливого та вередливого монстрика.

Лінивий монстрик та Голодний монстрик

Лінивий монстрик — це історія про дівчинку Тіллі, яка з самісінького ранку вирішила перетворитися на монстрика-ледаря. Цікаво, що зробила мама, щоб повернути Тіллі?

лінивий монстрик

Голодний монстрик – розповідь про маленького Зака, який в мить перестав бути чемним, а почав поводитися вкрай неприємно. Що ж потрібно зробити з цим монстриком, щоб повернувся справжній Зак?

голодний монстрик

Але не варто думати, що книжка лише для дітей. Вона й для дорослих. Завдяки цим коротеньким історіям матусі й татусі розуміють, як спокійно вирішувати деякі проблеми. А також оволодівають супер-властивістю: перетворювати монстриків на веселих діток.

Чудові яскраві ілюстрації зацікавлять наймолодших читачів, а товсті зручні сторінки створені спеціально для маленьких пальчиків. Тож гортати ці книжки – одне задоволення.