События

КнигиWOW. Посібник з виживання для дівчат

Бути дівчиною-підлітком непросто. Тобі здається, що тебе завжди оцінюють та судять – в школі, дома, на вулиці чи на вечірці з друзями. А можливо і не здається? Можливо, дійсно підлітковий вік – це час пильної уваги до твоєї особистості? З боку родичів, друзів, суспільства. І з твого боку також. Адже зрозуміти і прийняти себе, відчути свої можливості, почути свої справжні мрії та знайти сміливість діяти можна саме в цьому, такому складному і вирішальному, підлітковому віці.

Посібник з виживання для дівчат, Крістіна де Віте

Посібник з виживання для дівчат

Книжковий світ різноманітний. Порад, як дорослішати, безліч. Але в більшості своїй вони стосуються фізілогічних змін. А як же психологічні особливості? Як же проблемні та спірні питання, які виникають майже у кожної дівчини-підлітка?

«Посібник з виживання для дівчат» видавництва «Книголав» — це незвичайна книжка. Вона написана не психологом, не вчителем, не за шаблонами. Її написала дівчина для дівчат.

Крістіна де Віте – студентка, яка мешкає в Бельгії. В підлітковому віці вона стикалася зі зрадою друзів, цькуванням, нещасним коханням, невдалими модними експериментами, неправильним харчуванням та бажанням бути якомога скоріше незалежною у фінансовому плані. І ось вона відверто готова поділитися своїм досвідом з усіма дівчатами, які лише крокують у світ дорослого життя.

Посібник з виживання для дівчат

Крістіна не лише розповідає історії з власного життя, ділиться науковими фактами, які в той чи інший період життя допомогли їй обрати правильне рішення, а й ілюструє ці історії коміксами. Комікси Крістіна почала створювати ще в школі. Головною героїнею стала дівчинка-підліток на ім`я Кростін. Можливо, це Крістіна в минулому?

Кростін і Крістіна проведуть юних читачів по суперечливій дорозі дорослішання та допоможуть навчитись любити та цінувати себе.