События

КнигиWOW. Уроки з поразок

Дозволити дитині наступати на граблі чи підкласти соломинку? Авторка книги «Уроки з поразок» видавництва «Книголав» впевнена, що стиль виховання сучасних батьків підірвав потенціал цілого покоління. Надмірне піклування та безпідставне втручання батьків у життя дітей позбавляє їх незалежності та вміння боротися з труднощами й переживати невдачі.  

Уроки з поразок

Уроки з поразок

Джессіка Леї – педагогиня, письменниця, авторка статей у New York Times, докторка права, двічі мама. Колись Джессіка помітила, що обережність та страх помилки притаманний майже всім сучасним дітям, навіть її власним.  З того часу вона поставила собі за мету виховувати сміливість у підлітків.

Адже, якщо хтось боїться поразки, він блокує собі шлях до експериментів, до можливостей, до успіху.

Гладенька доріжка позбавляє дитину досвіду, який вчить їх бути наполегливими та винахідливими.

Що ж робити батькам? Дозволити дітям «набивати гулі», підтримуючи їх любов`ю та стриманістю. І тим самим спонукати їх прокладати свій власний шлях до успіху.

Ми будуємо комфортне дитинство, попереджаємо всі негаразди, виправляємо помилки дітей, встановлючи собі подумки пам`ятники досконалого батька чи мами. Але чи не робимо ми своїм коханим донечкам та синочкам ведмежу послугу?

Книга «Уроки з поразок» дозволить батькам по-новому подивитися на виховання дитини; пояснить, як дозволити дітям пізнавати світ, вчитися на помилках та віднаходити власний шлях до успіху й щасливого гармонійного життя.

«Уроки з поразок» — книга для обов`язкового читання сучасними батьками!