Події

Квіти в колбі для подарунка або декору інтер’єрів

Для оформлення інтер’єру сучасні виробники пропонують безліч декоративних аксесуарів, до яких можна віднести квіти в колбі. Надзвичайні композиції здатні стати гарною прикрасою у будь-якому домі або найкращим подарунком для близької людини.

квіти в колбі

Краса під склом: особливості вибору декоративних аксесуарів

Відносно недавно в квітковому світі з’явився вишуканий виріб — квіти в скляній колбі. Вони відразу завоювали увагу та любов, адже навіть люди, які спокійно відносяться до отримання квітів в подарунок, не зможуть встояти перед «вічною трояндою» в оригінальній упаковці. Сучасні флористи радують новими та креативними квітковими композиціями. А тому стандартний набір із квітів в блискучій обгортці вже не в тренді. В моді стильний пакувальний папір, розкішні кошики та квіткові композиції під склом. Також оригінальним аксесуаром можна оформити декор своєї квартири, адже така річ гарантовано приверне увагу ваших гостей, тим паче що безліч композицій виконані у вигляді ламп та мають підсвічування.

Даний аксесуар представляє собою:

  • квітку, закріплену на дерев’яній підставці круглої форми. Вона накривається скляною колбою , при цьому іноді ковпак можна знімати для того, щоб розглянути квітку більш детально;
  • для створення композицій використовуються живі квіти (їх заповнюють спеціальним хімічним складом для стабілізації стану) або декоративні;
  • на деяких аксесуарах можуть лежати опалі пелюстки, що відображає ідею із казки «Красуня та чудовисько» і саме такий варіант являється найкращим подарунком для будь-якої дівчини.

Сучасні виробники пропонують безліч варіантів аксесуарів на будь-який смак, а тому ви можете придбати квіти в традиційних кольорах (рожеві, білі, червоні) або в незвичайних відтінках на вибір.

квіти в колбі

Квіткові композиції під склом — сучасна родзинка у дизайні будь-якого приміщення

Будь-яка кімната здатна перетвориться, якщо в ній буде присутня незвичайна композиція з квітів. Штучні або «живі» екземпляри виглядають досить оригінально і елегантно, та вписуються в інтер’єр спальні, вітальні чи кабінету. До того ж, такий сувенір має безліч переваг:

  • гарний та свіжий вигляд;
  • подібна композиція служить оригінальним подарунком для жінок незалежно від їх віку;
  • відсутність догляду;
  • асортимент сортів та кольорів рослин дуже великий — від звичних білих та червоних, до рідкісних і незвичайних;
  • колби представлені великою різноманітністю форм та розмірів.

Догляд за таким ексклюзивним сувеніром дуже простий та не потребує багато вашого часу. Власнику потрібно лише періодично видаляти пил та бруд зі скляної колби. Для догляду найкраще використовувати губку або вологу фланелеву серветку. А якщо колбу часто беруть в руки, то скляні поверхні іноді також доведеться очищати від слідів відбитків пальців. Для цього підійде звичайна серветка (наприклад, така, яка використовується для протирання лінз окулярів чи екранів мобільних гаджетів).

Бережіть сувенір від потрапляння прямих сонячних променів (ультрафіолетове випромінювання негативно позначається на довговічності декоративних рослин). Надмірна кількість сонячних променів може призвести до нагрівання колби і передчасного псування всього виробу. Також намагайтесь зберігати ексклюзивний декор подалі від різноманітних джерел тепла/холоду.

Взимку краще розмістіть сувенір далеко від радіаторів опалення, а влітку — подалі від кондиціонера. Не рекомендується зберігати виріб біля дверей, вікон, місць, де можлива поява протягів. Ідеальні умови для довговічності оригінальної квітки — це стабільний мікроклімат без занадто різких стрибків температури.