Події

Огляд Oneplus Nord 2: знову гарно

У наш час доволі складно здивувати користувачів мобільними технологіями, адже у більшості випадків можливості кожного з девайсів майже не різняться. Але й ціною вражень не справиш, саме тому компанії почали виробляти апарати, що мали б якомога сильніші характеристики за якомога допустиму ціну.

Минулого року компанія Oneplus представила смартфон, що поєднує у собі флагманські характеристики та середню ціну — Oneplus Nord. «Все, про що можна було мріяти», саме під таким лозунгом існує лінійка Nord. Цього ж літа, як і очікувалося, було представлено Oneplus Nord 2, очевидне продовження успішної лінійки.

Огляд Oneplus Nord 2

Дизайн

«Новий» дизайн не сильно відрізняється від попередньої моделі. Камера втратила макро модуль, але це і добре — собівартість знизилася, а модуль на 2 Мп просто не мав сенсу. Змінилося також і розташування модулів на задній панелі: замість вертикального ряду тут з’явився акуратний прямокутник. Доволі пізно у порівнянні з іншими компаніями Oneplus відмовилися від подвійної фронтальної камери. Тим не менш, якість портретів від цього не постраждала — софт робить дива. Як завжди, обидві сторони покриті склом Gorilla Glass, при цьому задня поверхня не залишає відбитків. Єдиний недолік — рама з пластику, а не з металу.

Oneplus Nord 2 відгукНовий процесор

Доволі незвично, що новий Oneplus отримав у якості процесора MediaTek Dimensity 1200 AI замість звичного Snapdragon. Наявний звичний для нашого часу 5G, базова версія смартфону оснащена 8 ГБ оперативної пам’яті. За бажанням можно придбати версію на 12 ГБ, але сенсу в цьому не багато. Стрес-тест призводить до нагрівання корпусу, benchmark від Antutu показує 581 тисячу балів. В цілому потужності достатньо для більшості мобільних ігор, але з надто вимогливими можуть виникнути проблеми. Розчаровує автоматичне регулювання частоти оновлення екрану до 60 Гц, навіть якщо у системі встановлено 90.

Інші характеристики

З минулого року дисплей залишився без змін — Fluid Amoled із частотою оновлення 90 Гц, роздільною здатністю 1800х2400 та діагоналлю 6.43 дюйми. За умовчанням ввімкнено контрастний режим, який, за бажанням, можна змінити у налаштуваннях. Що ж до них, то маємо такі, дещо звичні можливості: вибір між 60 та 90 Гц, стиль оформлення Always-on-display та сигнал повідомлення, тему усієї системи та налаштувати окремі кольори й відтінки. Також можна обрати стиль підекранного сканера відбитків пальців, а під час пандемії ви будете користуватися ним дедалі частіше, аніж сканером обличчя. Радує функція Quick charge потужністю 65 Вт: акумулятор на 4500 мАг заряджається менш ніж за 40 хвилин. Такої ємності спокійно вистачає на весь день активного користування.

Oneplus Nord 2 відгукКамера

Всі наступні фото взято з сайту wylsa.com.

Основним модулем виступає Sony IMX766 на 50 Мп з оптичною стабілізацією, наявний у деяких флагманах. Оптичного зуму, на жаль, не має. Разом з ним смартфон облаштований ширококутовим сенсором на 8 Мп і монохромним сенсором глибини 2 Мп та фронтальною камерою на 32 Мп.

Для того, щоб ви самі оцінили якість фотографій, нижче кілька прикладів.

День, гарне освітлення:

Oneplus Nord 2 відгук

Вечір, недостатнє освітлення:

https://wylsa.com/

Режим зйомки вночі, для порівняння (зліва — звичайний режим):

Oneplus Nord 2 відгук

Фото в приміщенні, штучне світло:

Oneplus Nord 2 відгук

Ширококутова камера, день:

Oneplus Nord 2 відгук

Ширококутова камера, нічний режим:

Oneplus Nord 2 відгук

Фронтальна камера:

Oneplus Nord 2 відгук

Ціна

Офіційна ціна для Європи стартує від 399 євро за версію 8/128 ГБ та 499 євро за 12/256 ГБ. В Україні середні ціни відповідно 15000 та 18000 грн.

Автор: Кємал Саіт-Аметов