Події

КнигиWOW. 100 способів змінити життя

Скільки разів кожен з нас замислювався над тим, що варто щось змінити, покращити якість життя, отримувати радість від кожного дня, знайти сенс існування, в решті решт. Але щось зупиняло нас, не даючи рухатися вперед. Ми знайшли книгу, яка точно змінить ваше життя. Вона стане тією рушійною силою, яка примусить по-новому подивитися на свої можливості, вийти з зони комфорту та побачити нові горизонти.

100 способів змінити життя, Лариса Парфентьєва, Моноліт

100 способів змінити життя

Лариса Парфентьєва пройшла досить непростий шлях до успіху. Кредити, невдалі стосунки, шкідливі звички, надмірна вага, ненависна (хоч і престижна) робота – це початок шляху авторки до розуміння свого справжнього «я». А потім «…настав день, коли ризик задихнутися в бутоні став гіршим, ніж ризик стати квіткою». Книжки, майстер-класи, масштабні виступи – Лариса знайшла своє справжнє призначення і створила універсальний утілювач мрій – книгу «100 способів змінити життя».

Видання можна розпочати читати з будь якої сторінки, кожний розділ дає привід замислитись над своїм життям. Можна відкрити сторінку навмання у якійсь складній життєвій ситуації і, впевнені, ви знайдете відповідь на сумнівне питання. Але, на нашу думку, краще розпочати знайомство з цією чарівною книжкою з обкладинки. Приємна на дотик та приваблива для ока. Коротка анотація та знайомство з авторкою. Але магія відбувається вже тоді, коли на обкладинці пильно вдивляєшся в бутон, який розцвітає в прекрасну квітку. Саме вона дарує відчуття, що можливо все і прекрасне неминуче! І вже потім повільно, сторінка за сторінкою, ви будете розкривати нові можливості власного «я».

Ви зрозумієте, як віднайти силу, що є у вас всередині, як реалізувати свій потенціал, як подолати страхи та сміливо зробити перший крок до нового життя, яким чином отримувати від Всесвіту бажане й омріяне.

У світі немає ніяких чудес, крім тих, які ми створюємо самі. Чарівна паличка вже у ваших руках, залишилось лише навчитися нею користуватися.