Події

Вдячність – формула щастя та піднесеного настрою

Подяка — чарівна формула … І в той же час — ніякого чаклунства. Але факт залишається фактом — життя з вдячністю стає кращим і щасливішим.

благодарность

Як це працює?

Подяка миттєво покращує настрій

Ми так часто віддаємо себе на милість наших настроїв і не знаємо, що робити, коли нам не вистачає терпіння, стаємо сварливі, розгнівані або піддаємось стресу. Однак, якщо ми вирішимо, що ми хочемо відчувати себе краще, є швидкий спосіб повернути контроль. Наші емоції і думки створюють нескінченні цикли, які підсилюють одна одну, вони йдуть по колу і в будь-якому місці можна перервати цей цикл, щоб змінити те, що ми думаємо. Це місце, де подяка приходить з того самого малого, — вголос, якщо це можливо — або принаймні спокійно скажіть собі: «Я вдячна за (заповніть пробіл)», а потім слухайте те, що з’являється у вашій голові. Це може бути подяка за щось масивне або крихітне, щось з минулого, теперішнього або майбутнього, щось глибоке або повністю звичайне. Не відкидайте нічого, крім вашого цинізму! Продовжуйте, поки не відчуєте підйому настрою і не зупиняйтеся, поки у вас не з’явиться велика впевнена посмішка на обличчі.

Цікаво: 15 ПОЛЕЗНЫХ ПРИВЫЧЕК, КОТОРЫЕ ПРИГОДЯТСЯ ВАМ В ЖИЗНИ 

Створення кращого майбутнього

Якщо ви вважаєте, що все повертається енергетично, або вірите в силу молитви, ви повинні зрозуміти, як працює подяка.

Бути заздалегідь вдячною за відповіді на наші молитви є найкращим способом, щоб вигнати сумніви і перемістити речі з майбутнього в сьогодення. Точно так же немає нічого настільки ефективного, як подяка. Дякуючи за майбутнє, ми наближаємо його і вмонтовуємо в сьогодення.

благодарность

Як навчитися дякувати?

Вправа 

Придбайте собі невеликий блокнот і приділяйте кілька хвилин в кінці дня, щоб записати 3 речі, за які ви можете бути вдячні за цей день. Досить просто? Хитрість полягає в тому, потрібно знайти 3 різні речі кожен день. Скоро ваша внутрішня функція пошуку речей для запису в цей вечір буде ввімкнена протягом всього дня. Ось, де починаються чари. Тому що ви шукаєте, ви починаєте концентрувати вашу увагу на позитивні, а не негативні речі, значить, ви знаходите все більше і ви привернете більше. Поступово ваше життя починає змінюватися, як океанський лайнер поступово розгортається навколо, допоки він буде в зовсім новому напрямку.

Закони практики подяки прості і в той же час вигоди можуть бути величезними. Взявши на себе зобов’язання і з завзятістю, необхідною для створення нової звички, всі ми можемо повернути владу над своїм настроєм, щоб мати щасливе життя і залучати речі, що ми бажаємо. Подяка — ось вона, та чарівна формула…