События

КнигиWOW. 24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво

Може здатися, що Стів Джобс або Білл Гейтс ще з пелюшок досконало вивчили науку «Підприємництво» та у дорослому житті здали іспит на «відмінно». Але особливого підприємницького гена не існує! І чарівну паличку ще досі не винайшли! Успіх – це покрокова та планомірна робота, яку ці хлопці виконували щодня. Але є гарна новина – всьому цьому можна навчитися! І тут допоможе книга «24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво» видавництва #книголав.

24 кроки до успішного стартапу.

Дисципліноване підприємництво. Білл Олет

24 кроки до успішного стартапу

Якщо в ваших планах – створити дійсно успішне підприємство та ефективно вивести на ринок новий продукт, тоді ця книга – ваш покроковий інструктор на шляху до визнання.

Білл Олет – успішний бізнесмен, керівний директор Центру підприємництва ім. Мартіна Траста, автор численних інноваційних програм в сфері підприємницької діяльності. Разом з дружиною Білл мешкає в Белмонті та має чотирьох дорослих синів.

24 кроки до успішного стартапу

В чому ж автор вбачає успішність стартапу? У поєднанні духу, вмінь та навичок. Що таке інновація? Це винахід помножений на комерціалізацію.

Ви маєте новий продукт? Прагнете успішно вивести його на ринок? Книга розкладе по поличках всі ваші дії, які наблизять вас до здійснення мети. Вона зверне вашу увагу на, здавалося б, дрібні деталі, які, насправді, стають запорукою успіху.

Автор розглядає шість основних тем: ваш споживач, що ви можете зробити для свого споживача, як він купує ваш продукт, як ви заробляєте гроші, як ви розробляєте та створюєте свій продук, як ви масштабуєте бізнес.

Книга «24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво» допоможе бізнесменам-початківцям уникнути багатьох помилок, а досвідчені підприємці зможуть скорегувати свої дії, щоб власна справа стала дійсно видатним інноваційним підприємством.