Події

КнигиWOW. Планета Pixar. Моя неймовірна подорож зі Стівом Джобсом у створення історії розваг

Є книги, які викликають почуття поваги ще до того, як перегорнеш першу сторінку. Саме так сталося з книгою Лоуренса Леві «Планета Pixar. Моя неймовірна подорож зі Стівом Джобсом у створення історії розваг». З трепетом дістаємо з полички легенду, упаковану в 400 сторінок тексту, і поринаємо в світ митців, ділового ентузіазму, економічних реалій та справжньої дружби.

Планета Pixar. Моя неймовірна подорож зі Стівом Джобсом у створення історії розваг, Лоуренс Леві, #книголав

Планета Pixar

Про неймовірний успіх Pixar на чолі зі Стівом Джобсом було розказано чимало. Але ця історія незвичайна тим, що написана вона людиною, яка брала безпосередню участь у стратегічних рішеннях компанії.

Лоуренс Леві працював фінансовим директором Pixar і був найближчим помічником і радником президента компанії. Дружба та кропітка праця допомогли крихітній компанії перетворитися на одного з ключових гравців Голлівуду.

Книга – захоплива можливість зазирнути за лаштунки відомої в усьому світі компанії, зрозуміти феномен її успіху та осягнути масштаби титанічної праці кожного, хто був причетним до створення улюблених тачок, рибок, монстрів, супергероїв…

«Змога працювати в Pixar стала одним із найбільших привілеїв у моєму житті», – пише Леві. Привілей тримати в руках книгу «Планета Pixar» – це крок у світ вашої нової історії, сміливих рішень та неосяжних можливостей. Адже саме тут Лоуренс Леві розкриває сутність серединного шляху, який знайшла компанія, і саме завдяки цьому досягла такого приголомшливого успіху. Отже, запрошуємо до світу великого бізнесу!