События

КнигиWOW. Твоє друге життя, або Шанс змінити все

Є книги для роздумів, є книги для розваги, є книги, які вчать… Сьогодні ми тримаємо в руках дивовижне видання, яке поєднало в собі все. «Твоє друге життя, або Шанс змінити все» — це книга для неспішного читання. І вона трошки чарівна, адже змінює життя.

Твоє друге життя, або Шанс змінити все,

Рафаелла Жордано, вид-во Vivat

Твоє друге життя, або Шанс змінити все

З цією книгою приємно зустріти світанок або милуватися заходом Сонця. Вона стає провідником, який повільно та безповоротно змінює світогляд та допомагає крокувати до щасливого життя.

Автор Рафаелла Жордано – психолог та засновниця власної компанії з креативного коучингу. Вона авторка кількох книжок з особистісного розвитку та самореалізації. Але підхід викладення інформації Рафаелли значно відрізняється від книжок подібної тематики. «Твоє друге життя, або Шанс змінити все» — це історія жінки, а не прикладна література. Це подорож до власного «я», а не збірка правил. Це творчий пошук, а не структурований підручник.

Кожному з нас знайомі спад мотивації, втома, втрата сенсів життя. Саме вони турбують героїню книги тридцяти восьмирічну Каміллу. В неї є все: чоловік, робота, діти… Але вона все одно почувається нещасною. Камілла потрапляє в аварію. І саме ця ситуація стає переламною в її житті. Адже жінка знайомиться з незвичайним чоловіком, який представляється рутинологом…

Твоє друге життя, або Шанс змінити все

Читаючи книгу, не хочеться квапитися. Виникає бажання затриматися на сторінках та переосмислити власне життя. Сюжет захоплює та спонукає до роздумів. Книга дійсно дарує шанс змінити все та віднайти радість життя.

Авторка рецензії: письменниця Наталія Рибачик