Події

КнигиWOW. Я знаю, як їй все вдається. Тайм-менеджмент успішних жінок

Робота, побут, сім’я, діти, догляд за собою – яким чином все це поєднати? Вважається, що жінка, яка займається кар’єрою, не встигає досягти успіху в інших сферах життя. Але, напевно, у вашому колі є приклади, коли людина здатна охопити все. Як їй це вдається? І відповідь на це питання є – у книзі «Я знаю, як їй все вдається. Тайм-менеджмент успішних жінок» видавництва #книголав.

Я знаю, як їй все вдається, Лора Вандеркам, #книголав

Я знаю, як їй все вдається

Лора Вандеркам – авторка кількох бестселерів, експерт з тайм-менеджменту. Для того щоб довести, що грамотне планування часу – це чарівна паличка успішної жінки, Лора зібрала сотні історій жінок, які заробляють більше $100 000 на рік. Ці історії доводять, що не варто відмовлятися від того, що по-справжньому любиш. Достатньо лише присвятити певний час правильному плануванню.

Книга цікава тим, що в ній дуже багато реальних життєвих прикладів. Авторка просить своїх героїнь розписувати день по хвилинах, аналізує графіки та звертає увагу на помилки. Разом з читачем Лора здійснює «роботу над чужими помилками», адже на них вчитися набагато легше. Можливо хтось впізнає в деяких історіях себе і зможе одразу корегувати власний режим дня.

Видання містить багато практичних табличок, які, власне, вже можна використовувати як приклад для наслідування, додавши свої примітки. 

Також Лора пропонує увазі читача кілька корисних стратегій тайм-менеджмента, які можуть стати вашими потужними помічниками на шляху до успіху та гармонійного поєднання усіх сфер життя.

Авторка не примушує нас заганяти час у обтяжливі рамки між роботою та господарством. Адже головне в житті – не загубити себе справжню. Лора пише, що і вона іноді «любить сидіти у себе на веранді й не робити нічого, тільки слухати вітер у соснах». Але вона впевнена, що варто позбавлятися «пожирачів» нашого часу, усвідомлювати, де саме ховаються дорогоцінні хвилинки, навчитися керувати часом та брати відповідальність за власне життя у свої руки. Позитивний, практичний та дуже реалістичний погляд по життя сучасної жінки. З цим виданням навіть найсміливіші мрії стають реальністю.