Події

25 тисяч українських дітей чекають на здійснення мрій

За два місяці роботи соціальна ініціатива Circle of Toys зібрала 25 000 заявок на іграшки від родин, що потребують підтримки.
Допомогти їм може кожен.

благодійність

Наприкінці минулого року було запущено проєкт Circle of Toys. На спеціально створеній платформі нині зареєстровано 25 000 запитів від людей, які не мають можливості придбати своїм дітям іграшки. Переважно — це сім’ї військових, ВПО, багатодітні родини.

Допомогти таким родинам вже зголосилися більше 4000 ґіверів із 25 країн світу — навіть із далекої Австралії. Деякі малюки вже отримали такі бажані іграшки від небайдужих людей. Але ще чимало дітей чекають та сподіваються, що їхня мрія здійсниться. Тому організатори закликають всіх небайдужих долучатися.

благодійність

Для цього достатньо зареєструватися на платформі circleoftoys.online ознайомитися із заявками та обрати ті, що запали в серце. Особливість проєкту полягає в тому, що відправник надсилає іграшку напряму конкретній родині, без посередників. Кожен охочий може обрати одну чи декілька заявок та відправити дитині саме те, про що вона мріє.

До участі у проєкті запрошують не тільки окремих осіб, а й бізнес-структури. Компанії мають можливість підтримати ініціативу, ставши її партнерами, та зробити свій внесок у створення дива для дітей. Це може бути не лише передача іграшок. Наприклад, нещодавно київський ТРЦ Gulliver підтримав ініціативу, безкоштовно розмістивши рекламу проєкту на своєму фасаді. 

благодійність  

Щоб дізнатися більше про проєкт і взяти в ньому участь, відвідайте сайт Circle of Toys.

Довідка:

 

Проєкт Circle of Toys був створений як соціальна ініціатива, спрямована на те, щоб діти із малозабезпечених сімей могли безкоштовно отримати іграшки. Проєкт не лише поширює радість і доброту, але також надає можливість іграшкам, які колись були улюбленими, але більше не потрібні, знайти нових маленьких власників, а дітям розвинути емпатію та екологічну відповідальність.

 

Circle of Toys сповідує індивідуальний підхід до благодійності та має на меті об’єднати небайдужих людей з усього світу. 

 

Контакти:

Олександра Маттієва

aleksandra.mattieva@ruliad.online