Події

ТОП-5 фільмів з Паскаль Хаттон

Сьогодні в нашій добірці гарні фільми з актрисою Паскаль Хаттон.

фільми з Паскаль Хаттон

Паскаль народилася в Канаді, закінчила Альбертський університет у Едмонті з програми підготовки акторів. У 2002 році вийшла заміж за актора Денні Дороша. І якщо ви подумали, що це її партнер з відомого серіалу, то ні. А якщо ви так сильно повірили у пару Розмарі та Лі, це говорить про дійсний акторський талант Паскаль. Здебільшого це фільми для жінок: легкі, романтичні, милі.

Фільми з актрисою Паскаль Хаттон

Коли кличе серце

Почнемо з серіалу, який зробив Паскаль загальновідомою. Наразі відзнято 9 сезонів чудового світлого серіалу «Коли кличе серце». Події фільму розгортаються на початку 20 сторіччя в невеликому містечку Долина Надії. Містяни працюють, мріють, кохають і допомагають один одному в труднощах. Паскаль з`явилась у серіалі як не зовсім позитивний персонаж, але вже після кількох серій, стало зрозумілим, що Розмарі Ліво, яку втілила на екрані Паскаль, відпускати не можна.

Ідеальна наречена

Якщо пара Розмарі і Лі з попереднього фільму запала вам в душу, тоді «Ідеальна наречена» — це ваш наступний фільм для перегляду. Фотограф Нік та Моллі познайомились на весіллі друзів. Вони сподобались один одному. Але виявилось, що Нік також незабаром одружується. Крам того, до весілля готується молодша сестра Моллі.

Мій єдиний

Стефані приймає участь у реаліті-шоу про кохання на запрошення подруги. Дівчина хоче почути своє серце. Ідеальний холостяк Олівер намагається завоювати її серце. Але стосунки далекі від ідеальних. А ось Алекс, власник ранчо і гід пари, схоже, більше підходить Стефані, хоча їм здається, що це погана ідея. Так, трохи заплутано, але ж хто казав, що кохання — то просто?

Кохання на Гавайях

Пейдж працює на телеканалі і одного разу начальниця просить дівчину терміново замінити тревел-ведучого. Пейдж відмовляється, оскільки вважає, що ефіри – це не її. Канал знаходить нового ведучого, але обставини складаються таким чином, що тепер Пейдж і новий ведучий повинні разом летіти на Гавайї та вести шоу. Про Лі Коултера з серіалу «Коли кличе серце» ще не забули? Якщо забули, згадаєте;)

Коли кличе надія

А якщо є бажання подивитись щось довготривале, то повертаймось до серіалів. З деякими героями цього серіалу ви вже знайомі,  а головні героїні – сестри-сироти Ліліан і Грейс, які опікуються притулком для сиріт, вже з`являлись у серіалі «Коли кличе серце».  Тепер у них власна історія. А Розмалі Колтер обов`язково з`явиться в деяких серіях, адже Розі, як і Пакаль, забути неможливо.

фільми з Паскаль Хаттон

А який ваш улюблений фільм з Паскаль Хаттон?

  • Banned_Account