События

КнигиWOW. Два кроки назустріч

Іноді досить непросто знайти себе. Особливо, якщо за плечима гіркий досвід чи розчарування. В такі моменти вкрай важливо озирнутися навкруги й набратися сміливості почати з чистого аркуша, можливо, трохи змінивши курс. Ліками від відчаю часто стають мандри. Але, щоб світ дійсно змінився на краще, це повинна бути особлива подорож. Наприклад, можна відправитися дорогою Сантьяго. Саме такий паломницький шлях обрали герої книги «Два кроки назустріч» видавництва Vivat.

Два кроки назустріч, Грем Сімсіон, Енн Буйст

Два кроки назустріч

Після смерті чоловіка Зої з Америки їде до своєї подруги у Францію. І це її перший крок до шляху Святого Якова. Мартін також вирушає на Каміно-де-Сантьяго, переслідуючи власні цілі. Але дорога змінить їх обох. Вона дасть змогу побути наодинці з собою, своїми сумнівами та страхами, впорядкувати думки та випробувати свої сили. І, можливо, у фіналі на героїв чекає винагорода.

На своєму шляху Зої та Мартін зустрічають різних людей. І всі вони невипадкові і привносять щось нове в їхній світогляд. Колись шляхи Зої та Мартіна перетнуться, і життя зміниться.

Грем Сімсіон та Енн Буйст – чоловік і дружина. Вони написали цю історію удвох. Енн – авторка психологічних трилерів, а Грем – відомий австралійський письменник, автор світових бестселерів «Проект «Розі»» та «Ефект Розі».

«Два кроки назустріч» — ця книга про те, що ніколи не пізно бути щасливим. І інколи вам може здаватися, що ви знаєте про себе все, але певні обставини здатні відкрити нові, найважливіші, ваші риси. І після цього життя вже ніколи не буде таким, як раніше. А ще — необов`язково рушати у далеку путь. Іноді достатньо просто прочитати книгу, на яку відгукнеться ваше серце.

Авторка рецензії: письменниця Наталія Рибачик