Події

Красиві фильми про кохання

Фільми про кохання — гарантія гарного та піднесенного настрою. Іноді так хочеться впустити в своє життя трішечки романтики. Найлегший спосіб це зробити — подивитись фільми про кохання.

Фільми про кохання

Грейс і Джо: історія кохання

фільм про кохання

Сирота Джо небажаний гість ніде. Але на його бік стає місцевий лікар, який хоче всиновити хлопця. Але все непросто. Тому Джо живе без прізвища багато років. І через це не може навчатися на лікаря. Крім того, хлопець закохавця у багату пацієнтку. Грейм також пдобається Джо, але батько дівчини хоче вигідно її продати і видати заміж за негідника.

Любов: інструкція використання

фільм про кохання

Три історії в одному фільмі про кохання. Дуже різне кохання — кохання в молодості, кохання в зрілому віці і кохання у віці, коли, здавалося б, його вже не чекаєш. Стосунки можуть бути з помилками. Якісь помилки можна виправити, якісь пробачити, якісь не помітити свідомо. Ця історія про те, що вибір завжди залишається за нами. А наслідки — це лише продовження наших рішень.

Богиня

фільм про кохання

Цей фільм повинні подивитися всі сімейні пари. Так, в родині бувають труднощі. Так, молода матуся може втомитися від побутових проблем, безсонних ночей та постійного догляду за двома близнюками. Так, вона може мріяти про інше житя. Тим більше, якщо вона має талант. Чи може вона дозволити собі використати можливість стати успішною і відомою? Чим доведеться пожертвувати? Чи готова вона заплатити високу ціну?

Я подумав, що то воля Господа

фільм про кохання

Елі зробила помилку. Вона закохалась не в того хлопця. Він поїхав, а вона чекає на дитину. І на свого коханого вона також чекає та сподівається, що він повернеться. Та батько дівчини домовляється про її шлюб з невідомим фермером. Тепер на Елі чекає волохатий пес, одиноке ранчо та майбутній чоловік.

Подалі від божевільного натовпу

фільм про кохання

Багата спадкоємиця ферми наводить лад в своєму господарстві. Крім того, що вона багата, Евердін ще й доволі приваблива. Тож її руку та серце намагаються домогтися одразу кілька претендентів. Але є й той, хто дратує господарку ферми. Адже він знаєте , чого не вміє вона.

А який фільм про кохання сподобався вам?